Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy a Jobbik...

Mit szóltok, hogy a Jobbik pénzügyminiszter-jelöltje egy volt MSZMP-s?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 16:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
37%

Azt hogy "csak arra apolitikusra szabad felnézni, amelyik a lámpavason lóg, de arra is csak azért mert fizikailag magasan van, és nem azért mert megérdemli"

Egy se tisztességes az, ha már egyszer politikus!

Akár jobbik akár, akár ballik, akármi - egyre megy.

2010. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Milyen funkciója volt a pártban?
2010. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%

megvallom nem ismerem a csávót, de kisegíthetnél, hogy az emberke milyen bűntetteket követett el idáig, lopás sikkasztás, balhék, stb.


nem kötözködésképp kérdem, csak nem tudom, de te biztos tudod, hogy miért rossz ember.

2010. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
51%

Azt, hogy mindegy honnan jött. Ő egy Igaz magyar ember, ki érti a dolgát, s miután rádöbbent hogy pártja mit tesz az országgal, kilépett belőle (már jó régen!) Viszont a Jobbikban kamatoztatni tudja tehetségét, úgy, hogy az ország érdekeit a sajátjai elé helyezi!

Szebb Jövőt!

2010. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
Azért vicces, hogy a fidesz oldalán is fent van a hír, mikor a fideszben egy tucat volt mszmp-s tag volt, és vagy 5 kisz-es.
2010. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Ha nem vettétek volna észre azért írtam ki a kérdést, mert kiváncsi voltam a reakciótokra,ami nem lepett meg.

Nektek mindig az az egyik "legnagyobb"érvetek a Jobbik mellett,hogy ott nincsenek a régi rendszert irányító személyek közül senki.Ezzel szemben vadul támadjátok a többi pártot,le volt kommunistázzátok az összes nem Jobbikos politikust és még sorolhatnám...

Most persze úgy tesztek ,mint ha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga...

2010. márc. 26. 16:37
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

Nyikos László


1967–1968-ban a Ganz Műszer Művek közgazdász gyakornoka, 1968–1973-ban a GMM Terv- Statisztikai Osztály vezetője, 1973-tól gazdasági igazgatója. 1972–1973-ban az MTA levelező aspiránsa. 1973-tól 1984-ig a Pézügyminisztérium ellenőrzési főigazgatóságának vezérigazgató-helyettese, majd 1984 és 1988 között a Szakszervezetek Elméleti Kutatóintézetének igazgatóhelyettese. 1988-ban a bonni Friedrich Ebert Alapítvány ösztöndíjasa. 1988–1989-ben a Szakszervezetek Országos Tanácsának gazdaságpolitikai osztályvezetője. 1989-től 2001-ig az Állami Számvevőszék alelnöke. Jelenleg a Nyugat-magyarországi Egyetem docense, az Országos Doktori Tanács tagja. A 2010-es országgyűlési választáson a Jobbik Magyarországért Mozgalom országos listájának 18. helyezettje.



Valoszini nem egy tolvaj mert akkor nem tamogatna a mentelmi jog eltorleset.Aki Jobbikos az egyben azzal is egyet kell ertsen.

2010. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Nyikos László (Kassa, 1943. november 22.) közgazdász, egyetemi docens, az Állami Számvevőszék alelnöke, az UNESCO magyar tagozatának és az MTA Vezetés- és Szervezéstudományi Bizottságának tagja.
2010. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

"Ha nem vettétek volna észre azért írtam ki a kérdést, mert kiváncsi voltam a reakciótokra,ami nem lepett meg.

Nektek mindig az az egyik "legnagyobb"érvetek a Jobbik mellett,hogy ott nincsenek a régi rendszert irányító személyek közül senki.Ezzel szemben vadul támadjátok a többi pártot,le volt kommunistázzátok az összes nem Jobbikos politikust és még sorolhatnám...

Most persze úgy tesztek ,mint ha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga..."


Én még Soha nem kommunistáztam le egyetlen politikust sem, legyen az akár MSZP-s, akár Jobbikos. Az pedig, hogy azzal büszkélkedett a párt hogy nincsenek másikból tagjai, aljas hazugság (hisz Vona Gábor is Fideszes képviselő volt 2002-ben), én nem ezért szavazok rájuk.

Hanem ezért: [link] és azért, mert látom rajtuk hogy minden adandó alkalommal segítenek az embereknek, ahogy csak tudnak.

2010. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

"Azért vicces, hogy a fidesz oldalán is fent van a hír, mikor a fideszben egy tucat volt mszmp-s tag volt, és vagy 5 kisz-es"


Lehet vicces,de a Fidesz-ről senki nem kérdezett.Nem kell kerülni a témát és főleg nem másokra hivatkozni!

2010. márc. 26. 16:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!