Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbikos NŐK sem szeretik a...

A jobbikos NŐK sem szeretik a feminizmust?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy NE offoljátok szét!
2010. márc. 25. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
:DHogy érted ezt a kérdést?
2010. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretik. Nők szeretnének lenni nem kamionosok.
2010. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jobbikos nők válaszoljatok :P
2010. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem a kérdést, hogy mi a hozzáállásul a feminizmushoz?
2010. márc. 25. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Minden egészséges ember csak legyint a feminizmusra, hogy milyen butaság, legyen az nő vagy férfi
2010. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

De én pl szeretem, de mégis rájuk szavazok más okból. Mert ők elszántak a korrupció felszámolására, nem ugy mint a többi párt, és fontosnak tartják a Hazájukat! Nemzeti öntudatot ébresztenek!!! Akiben még van egy kis szikra, és nem butult el a Maúnika só-n:)


Amit meg a nőkről gondolnak, nem érdekel. Mindenki ugy éli az életét ahogy akarja.



Szóval én globálisan nézem a programjukat, nem csak ugy h egy-egy jót vagy rosszat kiveszek belőle.

2010. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Morvai sokáig feminista volt, ma már nem aktívan, de képviseli a nők jogát.
2010. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ez hülyeség

nem kell különbséget tenni

nő legyen nő

a férfi férfi


így kerek a világ

2010. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy normális jövőképpel rendelkező ember sem szereti a feminizmust, a nők nagy része (pártfüggetlenül) hülyeségnek tartja.
2010. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szeretek melltartót hordani,van mit tenni bele;-)

Nem szeretek villanykörtét cseréni,mert elötte-utánna le kell pucolni kívűl belül a búrát és nem szeretem a pókhálókat.

Nem akarok hegesztő,vezérigazgató,autóversenyző lenni,mert fontossak a gyerekeim,vigyázok magamra miattuk is.

Szeretek sütni-főzni és nem akarok házhozszállítós menüt rendelni,hogy trendi legyek.Úgyanúgy ha van egy kis úszógumim,nem akarok edzőterembe súlyokat emelgetni,mert ettől vagyok nőies....stb.

2010. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!