Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden nemzeti radikális...

Minden nemzeti radikális undorodik a melegektől?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 21:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

nem. attól undorodok, hogy seggbe rakj.janak meg hasonlók, meg a felvonulásuktól főleg mert diszkrimináció, hogy nekik lehet.


ha egy meleggel találkozok aki normálisan él, akkor az nem zavar. a hálószobája pedig a magánügye ahhoz nekem semmi közöm, de akkor tartsa is ott, én is ott tartom az én szexuális magán életemet, pedig hetero vagyok.

2010. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
nem
2010. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
A felvonulásoktól undorodok. Ha egy meleg hétköznapi ember módjára viselkedik, öltözködik, azzal semmi bajom. Tömören ennyi.
2010. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem minden melegtől , de akik elvongulgatnak , meg hasonlók , azkat gusztustalannak tartom.
2010. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem undorodok addíg tőle míg nem reklámozza másságát. A meleg felvonulás nem több mint egy provokáció, Jézust gyalázó képek stb... Nem érdekel mit csinál a hálószobájában, de a gyerekem ne ezt kelljen nézze a tvben se a városban!
2010. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Jaj haggyjátok már őket! Ez egy szabadtéri buli, had érezzék jól magukat. Amugy is, minek mész oda nézni?


A heterobulik se különbek, meg ot vannak a swinger klubbok. Piásan mindenki hülye. A parádén is szinesen oltöztek, a sztiptiz bároktól miért nem vagytok felháborodva, meg a sexshopoktól, Pesten minden második bolt az a körúton.

2010. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
idióta, a sztriptíz bárok nem közterületen vannak és nem engednek oda be 18 év alattit. ennyire hülye vagy vagy csak tetteted?
2010. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
mondjuk 18 év alatt ugytudom melegfelvonulásra sem engednek be... bár nemtom:S
2010. márc. 25. 22:08
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem.

Egyébként ez nem pártállás függő, nem véletlenül utálja mindenki a melegeket, míg a leszbikusokat már már szeretik. A legősibb ösztön a férfiban, hogy próbál férfiasabbnak tűnni mióta van emberiség. Ezt próbálja díszekkel, fegyverekkel, autókkal. Viszont két férfi együttléte ennek szöges ellentéte, a legősibb ösztönt rúgják fel.

2010. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a melegfelvonulás közterületen zajlik, oda nem lehet nem beengedni valakit.
2010. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!