Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor nem tart kampányr...

Orbán Viktor nem tart kampányrendezvényeket?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ilyen nagyobb városokban megyeszékhelyeken ilyesmi. Mert 4 éve volt itt(megyeszékhelyen lakom) is 2 szer. Egyszer a főtéren egyszer meg a sportcsarnokban, de most semmit nem hallani.

Ahhoz képest hogy a jobbik meg az mszp is tart ilyeneket Vonával meg Mesterházyval.


2010. márc. 25. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az idén már VONA-KODIK tőle!
2010. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Politológusok is megmondják, a Fidesznek az a legjobb, ha most csendben marad. Ha megszólal csak szavazókat veszít.
2010. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De a honlapjuk olvasni hogy Navracsics meg a többiek tartanak. Csak a király nem ereszkedik le a nép szintjére vagy mi?
2010. márc. 25. 16:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Olyasmi. Lehet, hogy fél a kínos kérdésektől.
2010. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bizony-bizony!

Sajnálom is a Fidesz szavazókat, hogy a "MESTER" cserbenhagyta őket, és csak az a kettő db apró icuri-picuri X az amire szüksége van!

Jóóóóóóóóóóóóóóóó Reggggggggggggelt Magyarorszááááááág!

2010. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ezért (is) nem szavazok rájuk. Aki nem mer kiállni a saját választói elé, az mit tesz majd a nemzetközi politikában?
2010. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a kampánynyitón azt hallottam,hogy a nyakukba veszik Magyarországot és kampányolnak ezerrel a választásokig...,nem hiszem,hogy Orbán kihúzná magát ez alól!
2010. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor linkelj valamit, én tényleg megnéztem a fidesz honlapját 1-2 napra előre de ott nem volt. Tovább nem kerestem ezért kérdeztem.
2010. márc. 25. 16:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Orbán már azt is szégyelli hogy világra jött, nemhogy még kampányoljon..
2010. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Hát akkor linkelj valamit, én tényleg megnéztem a fidesz honlapját 1-2 napra előre de ott nem volt. Tovább nem kerestem ezért kérdeztem."


Mint irtam,én is csak ezt hallottam..,én nem tudom Orbán napirendjét,kampányprogramjait!Fordulj inkább Szabó Edinához Orbán sajtófőnökéhez.;)

2010. márc. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!