Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A külföldiek (értsd: gombokért...

A külföldiek (értsd: gombokért magyar állampolgárságot vevők) is igénybe vehetik a 10+10 milliós 3 gyerekes támogatást?

Figyelt kérdés

Mert én már azt is hallottam, hogy a román és ukrán munkaviszonyt is elfogadják majd.

A kérdésemet az ihlette, hogy K-Magyarországon dolgozom orvosként és már most is több tíz millió megy el fejenként(!) olyan románokra és ukránokra, akik nem beszélik a nyelvet, anyjuk-apjuk se volt magyar, viszont ott virít a kezükben az érvényes magyar TAJ-kártya. mert ugyebár elég pár százezerért megkenni pár hivatalnokot és kész is a magyar állampolgárság.


Szóval, ha tényleg úgy fogják ezt a 10+10 milliót osztogatni, ahogy eddig hallottam, akkor már látom lelki szemeim előtt, hogy a pénz nagy része külföldi, nem idén barnult családok támogatására fog elmenni több 100 milliárd értékben, miközben az ország enélkül is hatalmas bajban van...



#külföldi #visszaélés #állampolgárság csalás
2016. jan. 3. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja, Szegedi klinikákon pl. már sokkal több a román mint a magyar, akik természetesen nem is beszélnek magyarul, tanuljon meg a magyar paraszt orvos románul, mert ő kettős állampolgár és neki minden jár. Most meg jönnek az ukránok is.
2016. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Utóirat: A korrupció ide vezet. Ide vezet az, hogy a kisembertől kezdve a politikai elitig, mindenki ott lop, csal, hazudik ahol tud, és csak maga alatt harácsol, magának mutyizik. Ilyen mentalitással örökké szegény marad ez az ország. Svájcban lenézik, kirekesztik azokat akikről tudják, hogy ügyeskedik magának feketén, itt meg még dicsőség is... valami szörnyű
2016. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezek nem is mondják magukat magyarnak.

Mivel a kettős állampplgárság létezik itthon, ezért akár megveheti az állampolgárságot, és megmarad a másik is.

2016. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De ezek szerint megkaphatják.
2016. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1-2: Sajnos ez nem újdonság, hogy kis túlzással fél Romániát és Ukrajnát is az 1,8 millió magyar TB-fizető látja el.


Amúgy jeleztem már a problémát egy EÜ politikusnak, hogy miért nem lehet annyi feltételt szabni, hogy az állampolgárságon kívül még pl. 3 évig kelljen magyar TB-t fizetni, hogy járjon a magyar TAJ-kártya. Azt mondta, hogy ezt bonyolult lenne megoldani...


De visszatérve a fő kérdésre, attól tartok, hogy azt is bonyolult lesz megoldani, hogy ne a román és ukrán "nem hiába születettekhez" vágják hozzá a 10 milliókat. Így ráadásul a magyar építőipar se fog pörögni és az ÁFA se ide fog befolyni.

Azon már fel se húzom magam, hogy az itteni magyar (állampolgárságú) "fészekrakók" megint mit fognak művelni, ha a kormány ismét elkezdi számolatlanul önteni rájuk a pénzt. Még a régebbi szoc.polnál is divat volt, hogy a rajkók után mindent megigényeltek, majd kb. 80%-os készültségnél alapig visszabontották a házat és vitték a szomszéd telekre az építőanyagot. Így egy háznyi anyagból papíron felépült egy egész utca, a támogatásokat pedig lenyúlták.


Kezd elegem lenni abból, hogy Mo-n mindig azoknak áll a zászló, akik csak felelőtlenül kefélni és pofátlanul csalni tudnak, míg az átlag polgárt és dolgozót szénné szívatják.

2016. jan. 3. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja, hogy cigányokról van szó!

Azt hittem, hogy ezek azok a bukaresti oláh sovének, akik ide járnak kiélvezni magukat.

2016. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
(Ha már Székelyföldet unják)
2016. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan azt hiszed majd csak úgy dobálni fogják?

A belföldi potyalesőktől jobban tarthatsz.

2016. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8-as: igen, azt hiszem. 10 millió nem kis pénz, pláne ha egy ukrán/román nyomortelepen él az illető. Szerintem pár hónap alatt ki fog erre (is) épülni a maffia és tömegesen fogják a 3+ gyerekes csőcseléket korrupt hivatalnokokkal honosíttatni, kamu jogviszonyt és erkölcsit igazoltatni, majd igényelni a 10 milliót (de ha belejönnek, akkor még a +10 milliós hitelt is megoldják). A szerencsétlenek majd kapnak 1-2 milliót, aminek szintén örülni fognak, a többi 8-9 milliót pedig a maffiózók és megkent emberek fogják felosztani. És mindezt a magyar adófizetők pénzéből.


A belföldi potyalesőktől is tartok, de azt már megszoktam, hogy Mo-n csak a lumpeneknek vannak jogai. De az #5-ös hozzászólásomban is leírtam, hogy abból kiindulva, ami a szoc.polnál ment, most is durva lenyúlások lesznek.

De ott a parlamentben úgy látszik, hogy csak süket-vak-amnéziások ülnek, vagy rosszabb esetben veszélyesen hülyék. Még rosszabb esetben pedig szándékosan csinálják, Isten tudja milyen aljas célból...

2016. jan. 3. 22:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Eletvitelszeruen Magyarorszagon kell hozza elni es dolgozni tiz evig. Szoval addig jo az egyeb orszagi munkaviszony hogy megkerd, de hasznalni csak Magyarorszagon tudod.
2016. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!