Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Izrael előbb-utóbb bajba...

Izrael előbb-utóbb bajba kerülhet?

Figyelt kérdés

Most mindenki kezd kihátrálni a zsidók mögül.

Az első jelek a Goldstone jelentéssel kezdődtek, de azóta is egyre nyilvánvalóbb hogy elfogytak a érdek kapcsolatok.

Már az USA is elég labilis a témában.

Nem beszélve arról, hogy nem kell a hídfőállás már keletre mert lassan már minden olaj lelőhelyet kivásároltak.


Lehet hogy az arabok adnak nekik? Vagy a Perzsák vernek oda? Nem lehet tudni, de már nem lehet nekik "nagy fiú -skodni"


Persze ha tovább gombolyítom a fonalat, akkor most tényleg nagyon kell vigyáznunk, hisz hová menekül a zsidó?


Szerencse hogy nem ballíb kormány lesz az elkövetkező 100évben, mert megint úgy járnánk mint az Oroszokkal, vagy még rosszabbul.

Ideiglenesen jönnének a zsidók, csak hogy 40 év múlva nem ők mennének el, hanem mi!


2010. márc. 25. 15:40
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Van aki már nem bírja követni?
2010. márc. 25. 16:16
 32/35 anonim ***** válasza:

Ezekkel a hsz-kel, csak magatokat égetitek, de még jó, hogy név nélküli :)))

De már rég nem a témánál vagyunk :)))

2010. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől a Jobbik nevében is elhatárolódok. Remélem nem bánkódik miatta a párt.
2010. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

A kérdezőtől a Jobbik nevében is elhatárolódok. Remélem nem bánkódik miatta a párt.


Figyelj, komolyan agyig sz@rom magam, ha azt hiszi mindenki hogy a Jobbik szimpatizánsai, csak savanyú emberek lehetnek.


Kell az embernek egy kis humor!

Vagy szerinted itt csak vérre mehet minden?

Nyilvánvaló hogy én és a 38% as is vettük egymás lapjait.

Ami szerintem csak arra példa hogy egy liberális és egy Jobbikos is elbaromkodhat, minden elhatárolódás nélkül.

Más a felfogásunk, de egy levegőt szívunk és egy nyelven beszélünk.

2010. márc. 25. 16:31
 35/35 anonim ***** válasza:
Azok után amit a Palesztínokkal tettek és tesznek ők sem érdemelnek annál jobbat !!! És nagyon remélem, hogy elnyerik méltó büntetésüket, Isten fent van, ő lát mindent... Én nem öltem, nem raboltam, senkit se vertem véresre, mégis engem utálnak ha leírom a véleményem. Azt mondják antiszemita vagyok és náci. Én vállalom a véleményem, csak Izrael is vállalja amit csinált és csinál...
2010. márc. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!