Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha érvényesül a teljes genderi...

Ha érvényesül a teljes genderizmus akkor bármikor bemehetek a női öltözőbe, hogyha nőnek vallom magam?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

"Svédországban vannak olyan óvodák ahol a lányokat fiúnak, fiúkat lányoknak nevelik."


Hazugság.

2016. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

A genderizmus egy ultrabalos feminista agybuggyanás.

A hírhedt femináci, Simone de Beauvoir fektette le az alapvetéseit.

2016. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

"Svédországban vannak olyan óvodák ahol a lányokat fiúnak, fiúkat lányoknak nevelik."


Kar hogy ez egy ordas nagy hazugsag.

2016. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

"A genderizmus egy undorító liberális erkölcsromboló betegség.

Svédországban vannak olyan óvodák ahol a lányokat fiúnak, fiúkat lányoknak nevelik.

Régen a skandinác országok képviseltek Európa dicső hagyományos- keresztény jellegét most meg már mindenfél erkölcstelen métely beteszi oda a lábát. "



A genderizmus nem erről szól.

Tudod vannak olyan apák mondjuk,akik nem tudják elfogadni,hogy a fiúk nem egy macsó,vagy nem felel meg a nemi sztereotípiáknak,ezért érzelmileg és/vagy fizikailag terrorizálják a saját gyereküket.


Mikor én voltam gyerek,én mindig a lányokkal szerettem barátkozni fiú létemre,és úgy éreztem,hogy ezért engem kirekesztenek,vagy furcsának tartanak,és ezt gyakran szóvá is tették.


Én inkább azt tartom egy agymosásnak,hogy a nőnek csak nő lehet a legjobb barátja,férfinek meg férfi.

Illetve,hogy a kislányoknak csak babázni kell,a fiúknak meg focizni.


Gyerekkorban amúgy sem lehet még tudni,hogy egy gyerek esetleg transznemű e vagy sem.

És te sem fogsz bemenni férfiként a női öltözőbe rejszolni.Ahhoz,hogy egy transzszexuális személyt átoperáljanak pl,egy sor pszichológiai vizsgálaton kell részt venni,hogy biztos legyen,hogy az illető valóban transznemű e.


Senkit nem nevelnek férfivé vagy nővé,ugyanis az éntudatot nem lehet neveléssel befolyásolni.

Inkább arról szól a dolog,hogy ne terrorizálják,bántalmazzák az átlagos emberek a nem átlagosokat,főleg a gyerekeket.

2016. jan. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként a fordítottját is láttam.

Ismertem olyan lányt,aki nagyon szeretett focizni,nem szerette a lányos dolgokat.Sőt sok fiúnál jobban focizott,ezért gyakran irigységből sértegették is.


Az,hogy az ilyen gyerekek később hetero vagy homoszexuálisak-e csak később derül ki.


A "nemi énkép" sokkal hamarabb alakul ki,mint a szexuális orientáció.


A lényeg inkább az,hogy társadalom felfogja,hogy nem minden fekete és fehér.Sokfélék az emberek.És az átlagos kívüli sem rossz.

2016. jan. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy maga az öltöző nem feltétlen jó példa.

A kamaszok gyakran szégyenlősek mindenki előtt,még a saját nemük előtt is.


És később is vannak emberek,akik szégyenlősebbek,mások kevésbé.Vannak akik nudista strandra is elmennek.


a külön öltöző elsősorban a szexuális agressziótól védi meg a nőket.Ugyanis sok heteroszexuális férfi nem tudná türtőztetni magát,és nem tartaná be a "mindent a szemnek semmit a kéznek alapszabályt".

Persze nem minden hetero férfi ilyen,de a nők nem szeretnek kockáztatni.

2016. jan. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pedig a leszbikusok is a női öltözőbe mennek,a melegek pedig a férfi öltözőbe.

Tehát ők is "felizgulhatnak",mégsem támadnak le senkit.


Alapvetően a transzneműeknél ez sokkal bonyolultabb,hiszen ők hiába érzik magukat a testükkel ellentétes neműnek,ezt csak ők érzik.

Egy külső szemlélő ezt nem látja.

Tehát sokkal kínosabb bemenni egy biológiailag ellentétes neműnek abba az öltözőbe,ahol vele ellentétes neműek vannak,hiszem egyből mindenki rá figyelne.

A transzenemű emberek is szerintem többnyire csak az operáció után mennének be abba az öltözőbe,amikor már a külső szemlélőknek sem tűnik fel,hogy ő egykor milyen nemű volt.

2016. jan. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!