Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lesz randalírozás...

Szerintetek lesz randalírozás április 11-én Budapesten?

Figyelt kérdés
ha a jobbik Vona várakozásait alulmúlja és nem szerzi meg a 2/3-ot vagy neadjaisten a választást sem nyeri meg és 15% ér el, választási csalásra hivatkozva megint szétrombolják pestet?
2010. márc. 25. 13:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Ha a Jobbiknak nem lesz meg a 2/3ad leromboljuke New-Yorkot? Mit szóltok Jobbikosok? esetleg utánna lerombolhatjuk még Los Angelest is.
2010. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%
Úgy csinálnak majd mind torgyán nagyapjuk. Kijelentik hogy ők nyerték a választásokat, még akkor is, ha épp csak alig bukdácsoltak át a parlamenti küszöbön. Ettől sokan kiábrándulnak majd, és rájönnek hogy a jobbik messze áll a felelősségteljes párttól.
2010. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
Irigylem a jövőbelátási technikáját a jobbikellenes rettegőknek :D
2010. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%

"Szerintetek lesz randalírozás április 11-én Budapesten?"


randalírozás

7 napos buli lesz


végre eltakarodik az mszp rezsim :)

2010. márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Most is van randalírozás Budapesten :D Egész pontosan a parlamentben, és az MSZP csinálja :)))))
2010. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
:D
2010. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha nem nyer a Jobbik 100%al eldózerolom a parlamentet...
2010. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy jó kérdés én is gondolkoztam már rajta...

Nem tudom mit hőbörögtök 2002ben is elfoglaltátok az Erzsébet hidat, szóval szerintem simán. Mivel a szimpatizánsok nagyrésze győzelemmel számol ezért igencsak csalódottak lesznek. Ebből kifolyólag bármi előfordulhat.

2010. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

na, azért álljatok le kicsit! szó sincs sehol a Jobbik olyan elvárásairól, hogy nekik kétharmados elsöprő győzelem lenne a minimális célkitűzésük.

tiszta véletlenségből a Jobbik egyik alelnöke a tanárom, sokat beszélgettünk, és elmesélte, hogy mekkora bajbvan voltak az EP választásnál is, mert volt előre megírt beszéd az 1 és a 2 képviselő bejutására, de nem volt a 3 , főleg nem a majdnem 4-es verzióra. őket is kellemes meglepetésként érte a dolog.

most is csak az volt az alapcélkitűzés, hogy bejussanak a parlamentbe. más kérdés, hogy evés közben jön meg az éátvágy, és most már reálisan számolhatnak egy 10-15 % közötti eredménnyel.

ha tekintetbe vesszük a médiákból rájuk zúduló össztüzet, a nácizást, szélsőségezést, és azt, hogy sokan még ingadoznak, és sokan nem merik még a felmérések során sem bevallani, hogy a Jobbikra szavaznak, akkor is a maximális arány a 25-30% körül mozog.

azért legyünk realisták, a valódi támogatottság nem azonos azzal az internetes közösségekben levő elsöprő aránnyal ami itt is működik.

egyébként a Jobbik soha sehol semmit nem vert még szét,egyetlen egy utcai rendbontás sem a párt égisze alatt történt. a Jobbik a demokratikus elvek alapján működik, és nem anarchista...és különben is, ha "csak" 15 %-kal jutnak be, akkor is örömünnep lesz, főleg ha megelőzzük az mszp-t!

2010. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!