Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek az érdeke, hogy elamerik...

Kinek az érdeke, hogy elamerikanizálódik az ország, és például újabban karácsonykor jön a Mikulás?

Figyelt kérdés
Itt van már a fekete péntek is, az emberek amerikai focit néznek, karácsony este amerikai filmeket néznek a tévében. Bevezették a Halloween-t is, van már itt is Valentin-nap. A következő a hálaadás lesz pulykával?

2015. dec. 24. 12:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%
Az amerikai fociból pedig inkább tanulhatna a magyar sport, mivel teljesen ellentétes a európai gondolkodás móddal.
2015. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

# 9/11 Időpont ma 12:47


Ez teljesen irreleváns. Az ünnep eredete, és célja attól még ez, mindkét esetben. Igen, nullaközeli azon amerikaiak száma, akik a hálaadást akként ünneplik, hogy indiánirtást végeztek, ahogy azok száma is elenyésző akiknek a karácsony a csúnya gonosz pogányság megtérítésének eszköze. De ez a 21. században lett így, én pedig történelemről beszéltem.

2015. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
3%
ÉN is arról beszéltem, de még mindig nem látom az indiánok kiirtása és a Hálaadás közti összefüggést
2015. dec. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%

DE a legjobb, hogy amerikai filmeket nézzünk xD


Miért mit nézzen az ember? Magyar filmet? Ne röhögtessen már senki. Elég unalmas lenne minden évben azt a 2-3 magyar filmet nézni ami nem annyira ratyi.

2015. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz azt csak egyetlen helyen olvastam és ott nem az indiánok állították ezeket, hanem egy orosz hírcsatorna, ami az orosz állam kezében van. Biztos jobban tudják, mint az elmúlt évtizedekben mindent. Remélem nem haragszol meg, ha nem veszem túl hiteles forrásnak.
2015. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%
A filmekben egyetértünk, amúgy sincs jobb, mint bármelyik ünnepen egy kis Bud Spencert nézni főleg, hogy mi magyarok még szeretjük és megunhatatlan.
2015. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát ilyesmit mi nem ünneplünk, és nem is fogunk.

Sok idióta hajlik ilyesmire.

2015. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%

"A filmekben egyetértünk, amúgy sincs jobb, mint bármelyik ünnepen egy kis Bud Spencert nézni főleg, hogy mi magyarok még szeretjük és megunhatatlan."


Akkor nem elOszasodunk?

2015. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
91%
*elOlaszosodunk
2015. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hiszen azért Denisz a komisz és Reszkessetek betörők összes része is tipikus karácsonyi film itthon.
2015. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!