Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az "Ennyit...

Mi a véleményetek az "Ennyit Ér a Magyar Politika Párt"-ról?

Figyelt kérdés
Én erre fogok szavazni.
2010. márc. 23. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat.
2010. márc. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon szavazhatsz a Fásy Ádámra is.
2010. márc. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Irígykedni menj a "Kinek veri jobban az anyát az apja szekcióba"...Ez egy politikai jellegű kérdés volt, és halálosan komoly.
2010. márc. 23. 23:45
 4/8 A kérdező kommentje:
2.-nak. Pontosan erre céloztam. Kb. annyit ér a szavazatom, bármelyik pártra adom is le...
2010. márc. 23. 23:46
 5/8 anonim ***** válasza:
halálosan komoly az apád fasza az...
2010. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az apám faszát légyszi ne emlegesd!

Akkor felteszem a kérdést úgy, hogy az eddigi "MAUNIKA SÓ törzsvásárlókártyások" (az eddigi hozzászólók bizony ilyen szempontból különdíjat érdemelnek) is megértsék...kire szavazhatok, ha már nincs kire szavazni. Légyszi legyen a limit IQ 70+

2010. márc. 24. 00:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Én meg a Ki Lop Többet Pártra szavazok.

Szavazzatok a KLTP-re . D

Ha nem lesz ilyen rublika csináljatok neki.. xD

2010. márc. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végre egy értékelhető komment! A KLTP végre felveszi a harcot az eddigi jelöltekkel. Kb. ugyanaz a funkciója, mint a mai parlamenti pártoknak, csak azért nem szavaznék rá, mert már a nevében is benne van, hogy lop. Valmai burkoltabb stratégiájú párt?
2010. márc. 24. 00:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!