Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek az emberek vajon komolyan...

Ezek az emberek vajon komolyan gondolják amit mondanak, vagy csak provokálni akarnak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=yxrPFWqMmCM


Abszolút jobboldali vagyok, de amit Szálasiról mondanak,gondolnak...úgy gondolom ez ellentétes a magyarsággal.

Tudom,hogy ők amolyan "új nyilas" mozgalom, de akkor is...


2015. dec. 22. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak akik tényleg komolyan gondolják.
2015. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Az a baj hogy igaza van. Csak nem csak nemzetközi zsidóság, hanem nemzetközi bűnbanda, vannak abban nem zsidók is, de mind egyfajta liberál-fasiszta, Hitlert is pénzelték rendesen; cél:népességcsökkentés
2015. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én már élőben is hallottam (futballhuligánoktól), hogy nyilvánosan éltetik Szálasiékat. A magam részéről szívesen beb*sznám az összes ilyen embert egy gumifalú szobába egy jó darabig.

A videót egyébként jelentettem, javaslom tegyétek ezt minél többen, akkor talán eltávolítják a YT-ról, és a feltöltőjét is.

2015. dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért komoly színészi képesség, átélés kell ehhez (persze színházban nem állná meg a helyét). Nézd meg ezeknek a felvonulóknak az arcát, hát nem az értelem sugárzik belőle. Aztán aki egyenruhába bújik, az eleve bezárja magát egy rekeszbe. Csak nézd meg Szegedi Csanád EU képviselőt a nagy magyarkodásával, mi jött ki belőle. Kár hogy ilyen fiatal vagy, nem láthattad a nagyszerű Brenner György karikatúristának a zseniális karikatúráját, mely az agy és a száj nagysága közötti fordított arányosságot mutatja be.
2015. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen komolyan gondolják, ez nekik a vallásuk és provokálnak is vele szándékosan. Ezek a kuruc.info kommenttábora :D Szerintem még zsidót sem láthattak élőben, max cigányokat akik lopnak tőlük és még félnek is, csak ilyenkor nagy a szájuk.
2015. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A videót egyébként jelentettem, javaslom tegyétek ezt minél többen, akkor talán eltávolítják a YT-ról, és a feltöltőjét is."


3-as!


Gondolom a Munkáspárt videóit is jelented, ugye?

Az egy szélsőbaloldali párt, ami szélsőséges eszméket terjeszt és uszít.

2015. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

"Aztán aki egyenruhába bújik, az eleve bezárja magát egy rekeszbe."


Tűzoltó, postás, mentős, vasutas.

Mind csúnya gonosz egyenruhások.

2015. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A videót egyébként jelentettem, javaslom tegyétek ezt minél többen, akkor talán eltávolítják a YT-ról, és a feltöltőjét is."


Én már csak azért sem fogom! :D

2015. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!