Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit keresnek izraeli harcirepü...

Mit keresnek izraeli harcirepülők a magyar légtérben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 21:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem küldjünk Izraelbe 6 kémet a nagy nyilvánosság előtt, aztán ha nem tetszik nekik, majd lenácizzuk őket.
2010. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha abéli szándékodban, hogy a téma ne süllyedjen el, nem sikerült megtalálnod azt a féltucat kérdést, amit már e tárgyban kiveséztünk, talán próbálkozz meg bal oldalt a Keress! feliratú mezővel, kémrepülő szöveggel.
2010. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Téged !
2010. márc. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Elvileg a protokoll szerint a vadászgépek kikísérik a légtérből az illegálisan ott tartózkodó gépet, szerintem erre pályáztak, hogy a grippeneket jól körbenézzék repülés közben, én mondjuk leszedtem volna az a két kis repcsit, és akkor már csak 1 marad nekik a három ilyen gépükből xD
2010. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!