Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova tűnt a kormánypárt...

Hova tűnt a kormánypárt hűség? A mai fiatalok miért csak lázongani tudnak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 16. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Orbán elpusztította rendszerváltáskor, most meg hiányzik neki.. ilyen az élet!
2015. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mint a régi, szép időkben?

Ferenc Joskohoz, Mikkancs kormányzó úrho, meg Matyi Pajtiho, mi?

2015. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
kilépünk az Euból nemsoká hál Istennek
2015. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem tudnak lázongani a mai fiatalok. MAx a billentyűzet előtt. Ha rendesen tudnának, akkor már nem lenne ez a kormány. Ne a nyuggerektől várd a forradalmat.
2015. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Eltűnt.

Hű vagyok a családomhoz, a szüleimhez, akiknek mindent köszönhetek.

De miért legyek hű ehhez az államhoz? Mit adott? Ingyenes oktatás? Na igen, meg évi 40 ezer forintnyi tankönyv + a kopó dolgok ( toll, ceruza, radír, táska, tesi cucc, tolltartó, stb. ).

Ingyenes egészségügy? Ha kívárom azt a 3 órát ( és tegyük fel hogy nincs súlyos bajom és ki tudom várni ), majd megtippeli az orvos hogy mi lehet a bajom, mert nincs eszköz a vizsgálatra.

Mit fog adni az állam? Semmit. Ha lesz munkám ( jó eséllyel nem a szakmámban és jó eséllyel nem az amit én szeretnék csinálni ), akkor kaphatok akár 120-150 ezer forintot. Hű, most aztán tényleg kiszúrták a szemem, amikor ebből max 100 ezret kapok kézhez és legalább 120-130ra lenne szükség a normális élethez...

Nem vagyok hű a kormányhoz, mert az sem hű hozzám.

Majd hűséges leszek, ha kiérdemli a hűségem.

2015. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mai fiatalok mar rajottek hogy nincs ertelme lazongani,nem fog valtozni itt semmi.elvegzik a sulit oszt huznak el innen.
2015. dec. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nagyokat idézve; "ne azt nézd, hogy mit adott a hazád neked, hanem hogy te mit adhatsz a hazádnak".
2015. dec. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!