Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy mióta megerősödött a Jobbik már a második újságírójával számol le az Echo Tv?

Figyelt kérdés

2010. március 19-én megszűnt az Echo Televíziónál betöltött programigazgatói állása - tudatta hétfői közleményében Tóth Gy. László. A neves politológus a jövőben a Képtelenségek című műsorban sem vesz részt.


Ebből következően - a továbbiakban - a televízió műsoraiban elhangzottakkal kapcsolatban sem erkölcsi, sem politikai felelősség nem terhel - zárul Tóth Gy. László közleménye.


[link]


Külön kiemelném:


"Ebből következően - a továbbiakban - a televízió műsoraiban elhangzottakkal kapcsolatban sem erkölcsi, sem politikai felelősség nem terhel"


Ami azt sugallja hogy ismét olyan tartalom várható, amivel már nem képes azonosulni sőt, elhatárolódik!


Kb Ennyi lenne a Fidesz?


2010. márc. 23. 13:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nemrégiben volt egy lakossági fórum, ahol Szentesi Zöldi László már megint a Jobbikot gyalázta, felemlegetve, milyen emberek vannak a pártban. Én őt nem is olyan régen még rokonszenves figurának tartottam, akárcsak Bayert, mára már mindketten ellenszenves köpönyegforgatók lettek.

Tóth Gy. László erre megszólalt, mert ez már neki is sok volt. A hozzászólása szerint Rogán Antal volt az utolsó Kisz titkár,tehát nem nagyon kellene a személyi kérdéseket felvetni. Valószínű ez volt az oka a távozásának.

Rendszeresen nézem egyébként a Kibeszélőt és az Echo Tv-t is, bár az utóbbi időben már kevésbé. Eléggé kiábrándító,hogy mindent Fideszes szemüvegen keresztül kell nézni, ellenvéleményt pedig nem tűrnek meg.A betelefonálós műsorokban érdekes módon soha nincs egyetlen igazán értelmes, egyedi véleményű ember sem, csupán sablonos gondolkodású "pártkatonák"

2010. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ma 13:07 és 13:18

Végre értelmes gondolkodású embert is lehet olvasni ezen az oldalon:)

2010. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igen, igen

Mszp

2010. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"ma 13:07 és 13:18

Végre értelmes gondolkodású embert is lehet olvasni ezen az oldalon:)"


igen ő az oldal minta egyede a kis 34% os liberális :)

vagy te vagy az csak más névvel :/ hmm

2010. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"igen ő az oldal minta egyede a kis 34% os liberális :)

vagy te vagy az csak más névvel :/ hmm"


én még egy érvet sem hallottam tőled, csak röhögsz meg hülyülsz itt össze vissza, találkoztam már értelmesebb jobbikossal is és velük szeretnék vitázni, veled nem lehet.

egy faszekrényt sem tudsz meggyőzni az igazadról...

2010. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
csak megemlítem, hogy a ma 13:26-as 73%-os nem én vagyok.
2010. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az eredeti kérdésre:

Nem lepett meg, mivel az Echo TV Széles Gábor tulajdona. Széles Gábor Orbánnál szeretne gazdasági miniszter lenni. Remélem nem lesz, mert az Ikarust csődbe vitte, nem kéne az országot is.


Ezen csak az lepődik meg, aki szerint a Fideszes politikusok célja nem a szavazat maximalizálás hanem önálló erkölcsi érzékük is van és ezért a véleményük egy olyan markáns jelenségről, mint a Jobbik, nem változik percről percre.

Nyilván nektek is feltűnt, hogy Orbánék rájöttek: a Jobbik már túl erős az izlésükhöz, ezért a Fideszes médiák és újságírók hirtelen elkezdték támadni, Echo TV-stül, Heti Válaszostúl, Bayer Zsoltostul.


Egyébként vicces elszólásnak tartom, hogy a Jobbiknak vannak újságírói. Elég szánalmas, ha egy újságíró mindig csak egy párt szemszögéből nézi a dolgokat. Őket inkább bértolnoknak lehetne nevezni.

2010. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Egyébként vicces elszólásnak tartom, hogy a Jobbiknak vannak újságírói. Elég szánalmas, ha egy újságíró mindig csak egy párt szemszögéből nézi a dolgokat. Őket inkább bértolnoknak lehetne nevezni."



nézőpont kérdése.

ez olyan, hogy leszólják a magyar gárdát, hogy miért nem emlékezik meg külön a holokauszt-ról, vagy miért nem tüntetnek a cigányokat gyilkolók ellen.


a válasz nagyon egyszerű. épp az a gond, hogy a másik oldal nagyon el van túlozva, túl sok figyelmet kap, mármint úgy értem, hogy sokkal többet mint a másik. pl a legtöbb portál és tv nem beszél a jobbikról csak negatívan, igen vannak negatív részei, de úgy lenne tisztességes, ha bemutatnák a pozitív oldalait is nem?


kuruc.info-tól most határolódjunk el, van ott sok igazság, de a stílusa miatt nem csipázom, maradjunk most csak a barikádnál, ők miért számoljanak be minden olyan dologról amiről vagy 10x több portál már beszámolt? ha a többi weboldal és tv a jobbikról is beszélne ugyanúgy mint a többi pártról és eseményekről, akkor nem kellene barikád, sőt valszeg kuruc sem.


ők egy egyensúly felé billentik a mérleget. A saját oldalukat mutatják be, azt amit a többi média elhallgat végülis.

2010. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Annyit megjegyzek, hogy ő régebben Orbán Viktor Főtanácsadója volt. Képzeljétek el, hogy mekkora balhé lehet a Fideszben, ha egy ekkora súlyú ember hagyja el a Széles TV-t.
2010. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!