Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy a nemzeti...

Mit szóltok, hogy a nemzeti radikális oldalak egyre inkább kezdenek teret nyerni a "mainstream" médiában?

Figyelt kérdés

Ugyebár néhány éve a jelenlegi kormány még az USAtól kért nemzetközi jogsegélyt, hogy betilthassa a kuruc.info-t.

Erre nemrég találtam egy oldalt, ahol az index, hirtv, meg a nol hírei mellett a kuruc.info újdonságait is listázzák külön kategóriában:

[link]

Na mondom, ez dicséretes, de egy fecske nem csinál nyarat.

Erre ma reggel mit látok az igooglen? Hát ezt:

[link]


Igen, Barikád hír. Mit gondoltok, megkerülhetetlen lett mára a nemzeti radikalizmus a médiában is?


2010. márc. 22. 07:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%

Valahol itt láttam belinkelve egy beszédjüket, hogy állítólag az ország 2/3-a jobbikos. Na ugye remélem ez csak valami rossz vicc, mert degeneráltakból ez nagyon sok lenne.

Én is azt mondom, értelme ember tud szeelktálni a szemét és nem szemét között, na csak az a helyzet, hogy a jelenlegi elkeseredett helyzetben egy ilyen radikális eszmerendszer sok olyat is magával ránt, akinek amúgy eszébe sem jutna. Az agymosás működik ám rendesen.


Nem tudom a megoldást, de valahogy nagyon el kellene őket takarítani a színtérről, nemhogy még parlamentbe jutás.


Másrészt nem értem én ezt, némelyik beszédük már szinte kimeríti az alkotmányos rend megzavarásának szándékát minimum. Ez csak nekem furcsa ?

2010. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom a megoldást, de valahogy nagyon el kellene őket takarítani a színtérről, nemhogy még parlamentbe jutás.


Másrészt nem értem én ezt, némelyik beszédük már szinte kimeríti az alkotmányos rend megzavarásának szándékát minimum. Ez csak nekem furcsa ?



Nem érted?

Most akkor te mit is akarsz?

A Jobbikra szavazók állásfoglalását semmibe venni, csak mert te úgy látod jónak? Te demokrata vagy?

Akkor hogy érted azt hogy eltakarítani hogy a parlamentbe se juthassanak?


De mire alapozod azt hogy a mai parlamenti pártok jobbak mint a Jobbik, vagy többet tehetnem az országért?

Nem látom az érveidet, csak hogy neked nem tetszik és be kellene tiltani! ( kis Rákosi)

2010. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez két királyi szájt csak mindenki el akarja nyomni.
2010. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Sok itt a rühes Jobbik ellenes..
2010. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
41%
Úgy értette, hogy a Jobbikosokat ki kell irtani. A Hozzászóló magyarellenes és neonáci.
2010. márc. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"A kereskedelmi médiák a nagytőke ideológiája szerint működik"


1. Mi az a tőke?

2. Mi az a nagytőke?

3. Mi az az ideológia?

4. Hogyen lehet "ideológia szerint működni"?


Ha ezekre tudsz egész mondatokban, értelmesen válaszolni, akkor majd elhiszem, hogy gondolkodni is tudsz, nemcsak bemagolt mondatokat papagájként elrikácsolni, jobbikoska :))))

2010. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

1. Mi az a tőke?


A gazdaságot működtető nem humán forrás!


2. Mi az a nagytőke?


Ami már nem csak egy bizonyos gazdasági tevékenység működését teremti meg, hanem a piac szabályaiba is képes belenyúlni!


3. Mi az az ideológia?


Valamilyen irányzat eszméinek, nézeteinek rendszere.


4. Hogyen lehet "ideológia szerint működni"?


Hogy csak annak a nézetnek megfelelő működést tesz lehetővé!



Válaszoltam, de aki ennyire tudatlan azzal nem vagyok képes vitatkozni!

2010. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

08:40


"Másrészt nem értem én ezt, némelyik beszédük már szinte kimeríti az alkotmányos rend megzavarásának szándékát minimum. Ez csak nekem furcsa ?"


Kicsit sem furcsa. Szándékosan hagyják a hülyegyerekeket... egyelőre. Mártírt csinálni sosem érdemes egy ilyen pártból/mozgalomból. Ha tényleg veszélyessé válnak, szerintem betiltják őket. Simán rájuk lehetne húzni Vona beszédei alapján már most is nagyon súlyos bcs-ket. Uszítanak, alkotmányos rend megdöntésére szervezkednek stb.

2010. márc. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

ma 10:36


"A gazdaságot működtető nem humán forrás!"


Tehát a tőke a gazdaság nem humán tényezője szerinted. Mondjuk a föld, vagy a szerszámok. És nekik ideológiájuk van? Izgalmas!


"Ami már nem csak egy bizonyos gazdasági tevékenység működését teremti meg, hanem a piac szabályaiba is képes belenyúlni!"


Mik a piac szabályai? Mi a piac? Szerintem fogalmad sincs erről. Az se semmi, amikor "nem humán források" belekontárkodnak a "piac szabályaiba" :)))))


"Valamilyen irányzat eszméinek, nézeteinek rendszere."


Kb. olyan, mintha a "mi a hokedli?" kérdésre azt válaszoltad volna, hogy "olyan, mint egy sámli" :)))


A válasz rossz.


"Hogy csak annak a nézetnek megfelelő működést tesz lehetővé!"


Szóval a zideológia szerint működni = nézet szerint működni. Hát ez is okos válasz volt, köszönjük emese :)))


"Válaszoltam, de aki ennyire tudatlan azzal nem vagyok képes vitatkozni!"


Szerintem meg aki nem tud arabusul, az ne beszéljen arabusul :)))

2010. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%
A Bl*kk meg a St*ry hírei is megjelennek ilyen oldalakon, ez sokkal szomorúbb.
2010. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!