Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az alábbi képről?

Mi a véleményed az alábbi képről?

Figyelt kérdés

[link]


Hát nem aranyosak ahogy mosolyognak?


2010. márc. 21. 22:54
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
Micsoda jóbarátok...
2010. márc. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
59%
Ha annyi ötforintosom lenne, ahányszor olyan emberrel fogtam kezet, akivel nem szívesen mutatkoznék...
2010. márc. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

Nem. Az igazán cuki az, hogy azoknak, akik most habzó szájjal ordítanak, hogy "ezek együtt hazudtak!!!" stb., kétharmada 2006-ban még Ferike odaadó híve volt.


És ezt nagyon szégyellik, ezért még vöröslőbb fejjel ordítanak. A sok buta komcsi (jobbikos) proli :))))

2010. márc. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
0%
Sok hülyegyerek, itt fröcsögtök róla, hogy ki ez-mi ez, eredeti-e vagy Fényképbolt. Van itt egyáltalán valaki rajtam kívül, aki EMLÉKSZIK erre a kézfogásra, és esetleg olyan az emlékezete mint amilyennek egy gerincesnek kéne, hogy legyen?
2010. márc. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
73%

nekem a kipás kép a kedvencem :)))))))))))))))))


[link]

2010. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

Na én mindjárt a kérdésre válaszolok. (Mert sokan csak körítettek de nem válaszoltak.)

A kép a jövőt ábrázolja: mivel mind a 3 párt (mszp, fidesz, Jobbik) be fog kerülni a parlamentbe. Mivel a Jobbik kijelentette, hogy nem fog koalícióra lépni az mszp-vel, a fidesz-szel meg csak akkor, ha 100%-ban elfogadja és támogatja a programjukat (a fidesz soha nem fogja elfogadni a Jobbik programját, nem hogy még támogatni). Mszp és fidesz továbbra is hatalmon akarnak maradni + a Jobbikot is ki akarják golyózni. Így érvényesülni fog náluk az "ellenségem ellensége a barátom" mondás. Vagyis meg fog alakulni az mszp - fidesz koalíció.

De remélem, hogy az emberek szeméről leesik a szemellenző és fel fogják ismerni, hogy nem a Jobbik rejti az igazi fenyegetést számunkra!

2010. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint utálnia kell a két oldalnak egymást? Szomorú. Akkor megyek és szólok a barátaimnak, hogy többé nem a barátaim, mert másik párttal szimpatizálnak.
2010. márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

14:11-es válaszoló: Ők folyamatosan azt hangoztatják, hogy mennyire utálják egymást. Állandóan megy az újjal mutogatás a másikra. Így az ilyen képek persze, hogy fölháborítóak (főleg az olyan akciók után, mint pl mikor a fidesz kivonult az ülésről amikor az mszp szólalt föl.)

Ha valaki hozzászól legalább gondolja végig még mielőtt leírná, mert itt vannak akkora ködösítések de nem válaszok.

2010. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
Mi ebben a gáz?Valami miatt kezet fogtak,mint két párt vezető.Lehet egy átadásnál,egy törvény elfogadásánál vagy egy vita előtt,vagy egy eus sikernél.Vagy ölniük kellett volna egymást?
2010. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
Még azt is tudom, hogy hol készült a fotó. Az első Orbán- Gyurcsány vitán, azt hiszem 2004-ben, de lehet, hogy 2005-ben.
2010. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!