Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na most ezzel akkor mi van? A...

Na most ezzel akkor mi van? A fidesz eddig szimpi volt, de ezek után. :S

2010. márc. 21. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a fidesz régen elvesztette a hitelét már.
2010. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

"a fidesz régen elvesztette a hitelét már."


Akkor vehetnének fel újabbat az IMF-nél...

2010. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Olcsó, jobbikos lejáratóvideó, lerágott csontokkal. A legtöbb vádat már ezer honlapon, ezerféle módon kitárgyaltuk, mégis ezen rágódnak még mindog a hithű patrióták...


Olyanok vagytok már, mint az MSZP. Másokat mocskolva akartok hatalomhoz jutni.


Kérdező: soha életedben nem volt neked "szimpi" a Fidesz, csak egy szerencsétlen jobbiknyik vagy, aki szabadidejében azt hiszi, hogy politizál, pedig a gyakorlatban csak fröcsög.

2010. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Olyanok vagytok már, mint az MSZP. Másokat mocskolva akartok hatalomhoz jutni. "


fejed a seggedben koma!

én csak a fidesztől láttam olyan kampányszórólapot amiben több oldalon(!!) keresztül arról volt szó, hogy a gyurcsány, a bajnai meg a többi. semmi nem volt arról, hogy mit akarnak tenni az országgal, csak a köpködés.


én a fidesztől csak mocskolódásokat hallottam idáig.

2010. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Látod, én részben ezekért sem szavazok a Fideszre.
2010. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező: soha életedben nem volt neked "szimpi" a Fidesz, csak egy szerencsétlen jobbiknyik vagy, aki szabadidejében azt hiszi, hogy politizál, pedig a gyakorlatban csak fröcsög.



Eddig mindig a Fideszre szavaztam 1990óta, de soha többet.

Egyszerűen kinyílt a szemem, és nem azt látom a Fideszbe amiről beszélnek. A videó teljesen hiteles és soha egy kérdésre nem válaszolt még egy Fideszes sem.

A Fidesz a nagytőke kiszolgálója, egy tőből fakadt nomenklatúrája az MSZP nek. Látszat és némi ideológiai eltérés vak köztük, de semmi más. Ugyan azok irányítják őket mint az MSZP t, és ugyan úgy is hazudoznak.

2010. márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

11:48 igenis szimpatikus volt a fidesz, már a kezdetektől fogva, egy új élet reményét láttam bennük '98-ban.

Sajnálom, hogy ennyire szánalmas vagy, elítélsz másokat, mert ők átlátnak dolgokon.

2010. márc. 21. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:

A legmocskosabb politika Mo-on folyik, csak az a baj, hogy minket hülyének néznek.

No fidesz

No mszp

No Jobbik

No mdf

Istenem! hát kire szavazzak, hogy velem is törődjön már valaki????

2010. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szavazz rám :P
2010. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!