Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel járna a fidesz 2/3-a?...

Mivel járna a fidesz 2/3-a? Tényleg elszámoltatna? Tényleg betartaná az ígéreteit? Avagy, jót tenne a 2/3 a népnek?

Figyelt kérdés
.
2010. márc. 21. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg igen. A jobbik segítségével meg biztosan. De nem biztos, hogy a jobbik segíteni fog ebben.
2010. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindent megváltoztathatna,az Alkotmánytól kezdve a választások rendjéig,akár diktatúrát is bevezethetne.A népnek pedig mág a 2/3 nélkül sem lenne jó,mert csak a gazdagokat pártolja.
2010. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"akár diktatúrát is bevezethetne"

Na ez hülyeség. Mintha az mszp-t meg a rikácsoló Lendvait hallottam volna...

2010. márc. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez a 2/3 mellesleg szerintem is kockázatos lehet...honnan tudjuk, hogy titokban nem puszipajtások az mszp-vel?

Az a baj, hogy mindegyik csak ígérget.

2010. márc. 21. 09:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom, hogy meglesz-e a 2/3...az mszp, a jobbik, az lmp, mdf együttvéve szerintem bőven 40% fölött fog teljesíteni. Akár az mszp, meg a jobbik is elég lenne ehhez a 40-hez. Az mszp-t kéne már valahogy hatástalanítani.
2010. márc. 21. 09:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, a Jobbik kell a parlamentbe, de sokat nem tehet ellenzékben...
2010. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a 2/3 jó lenne akárhogyis jönne össze, mert nagyon régi elavult törvények vannak amiket már rég óta nem lehet megváltoztatni mert az ellenzék nem szavaz a kormánypárttal soha
2010. márc. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Idézek Orbántól " az elszámoltatás rossz szó..." ennyit róluk, már most mentegetőznek !
2010. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem, nem, őőő...nem
2010. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez az elszámoltatós duma csak a választóknak szól,90 óta mindig ezt mondják aztán meg a nagy semmi.Most is ez lesz.

A választások után újabb brutális megszorítócsomagra kényszerül az új kormány és azonnal hozzá kell kezdeni a szerkezeti reformokhoz is,tehát lesz itt probléma bőven,az elszámoltatás háttérbe fog szorulni.

2010. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!