Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Budaházy képviselőjelölt lehet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 21:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
20%
Egészen viccesnek tartom, hogy az a Jobbik akarja a mentelmi jog segítségével kihozni Budaházy-t a börtönből, aki el akarja törölni a mentelmi jogot.
2010. márc. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
38%

Megmondom oszinten,Budaházy-t egy idiotanak tartom, nem azert amit csinalt, hanem ahogy, es amikor...

De orulok neki, hogy igy ki tud jonni a bortonbol, bar szerintem a leheto leggyorsabban visszaviszik - tul sok emberrol tud tul sok dolgot - nem veletlen, hogy nem szerepelt a jobbik listajan sem. Azt gondolom felnek tole. Es lehet, hogy nem alaptalanul...

2010. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
39%

Aki a megoldást az erőszakban és a nép uszításában látja, az terrorista, akár mellette áll a politika, akár nem.



A megoldás talán ott kezdődne egy valós demokráciában, hogy ha valaki évekig hazudozik egy országnak akkor lemond!

Az pedig ha valaki a demokráciára hivatkozva ellene megy a társadalom többségének diktátor.

A diktatúrákkal pedig nem lehet a történelem tapasztalatai szerint leszámolni, demokratikus úton!

2010. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
30%
én igazából tojok rá...nekem mindegy, mi van Budaházyval, nekem az a lényeg, h a Jobbik programja megvalósuljon... ehhez meg neki semmi köze
2010. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
84%

Na, és miért akarja eltörölni a Jobbik a mentelmi jogot?

Azért, mert anélkül a közönséges köztörvényes EU-pénzeket sikkasztó, csaló tolvaj Kolompár Orbán, meg a hozzájuk hasonlók már rég börtönben lennének. És megérdemelten!


Budaházy meg nem köztörvényes. Kolompárt senki nem kérte, hogy sikkasszon, de Budaházy összes tevékenysége, amiért börtönbe zárták, az a Kurcsány-féle öszödi beszéddel kezdődött. Hogy a szemünkbe mondta, hogy hazudtak reggel délben meg este, majd beleszakadtak, hogy úgy kellett tenniük, mintha kormányoznának... ja, meg azt is, hogy lesznek tüntetések, majd megunják, és hazamennek, ő ugyan nem mond le. Hát nem unták meg. Így kezdődött a magyar nemzeti ellenállás, aminek Budaházy az egyik kulcsfigurája.


És máig nincs semmi bizonyíték arra, amivel vádolják, már egy éve! De ez nem zavarja a mocskokat, mert évekig börtönben tarthatják így is, akkor meg mit érdekli őket, hogy nincs ítélet?

Na, hát ez a képviselőjelöltség nem más, mint az ő módszerük a visszájára fordítva. Ha elítélték volna, a mentelmi joggal se szabadulhatna. Mi a probléma ezzel..?

2010. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

"A megoldás talán ott kezdődne egy valós demokráciában, hogy ha valaki évekig hazudozik egy országnak akkor lemond!

Az pedig ha valaki a demokráciára hivatkozva ellene megy a társadalom többségének diktátor.

A diktatúrákkal pedig nem lehet a történelem tapasztalatai szerint leszámolni, demokratikus úton!"

És ha a saját eszközeivel megy a "diktatúra" ellen, akkor ő vajon mennyiben jobb?

Na pont ez a problémája vele sok embernek. Köztük nekem is

2010. márc. 19. 22:35
 27/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a helyzet nem arrol szol, hogy ki a jobb...

(Amugy, Robin Hood is vegul hos lett, pedig o is a "masik modszerevel" vagott vissza, es amugy is elegge "gazos" alak volt..)

Hanem arrol, mi lesz az orszaggal... Veled, velem, szuleinkkel, gyerekeinkkel.

2010. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Tudjátok mi a gusztustalan? Az, hogy egy hazafi nevét arra használjátok, hogy egy politikai pártot megpróbáljatok lejáratni. Na ez a gusztustalan kedves "magyarok"....
2010. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Ki az a Budaházy?
2010. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Tudjátok mi a gusztustalan? Az, hogy egy hazafi nevét arra használjátok, hogy egy politikai pártot megpróbáljatok lejáratni. Na ez a gusztustalan kedves "magyarok"....
2010. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!