Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik nem nyer, mennyit...

Ha a Jobbik nem nyer, mennyit szólhat bele az állam irányításába?

Figyelt kérdés
Remélem megnyerik, de ha mégsem, akkor mi lesz?
2010. márc. 19. 18:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nem értem egyeseknek mi baja a Fidesszel, amikor kormányon voltak, nem volt az rossz. Nem hiszem, hogy a jobbik a cigánybűnözésével tudna kezdeni valamit. Szerintem a Fidesz fog győzni és kész.
2010. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A Fidesszel nem lenne baj, ha nem az izraeli Likud párt testvérpártja lenne, ha nem szavazta volna meg a titkosítástörvényt és a holokausztos törvényt(tudom, hogy tartózkodtak a szavazásnál, de mért nem nyomtak NEM-et? mert gyávák azért) ha nem szavazták volna meg Románia EUhoz való csatlakozását feltétel nélkül, már rég autonóm lehetne Erdély, végignézte ahogy az mszp tönkreteszi az országot, sőt még néha támogatta is az országrombolókat. Miért szavaznék én ezekre? pfff
2010. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mit tud tenni a Jobbik ellenzékből?


Teljesen lenullázni a Fideszt max 4 év alatt.

Az MSZP magától demolekularizálódik.


2014 ben 70-75% nyerhet a Jobbik.

2010. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, a Jobbik tényleg zsír, de a kérdésemre még választ nem olvastam....
2010. márc. 19. 20:10
 15/19 anonim ***** válasza:

Internetes közvéleménykutatásokon vezet a Jobbik. Zsidó közvéleménykutatásokon az MSZP-t se előzi meg.

Majd meglátjuk mi lesz.

2010. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát a holokusztot az Sólyom Lászlóra bízzuk :)

Én meg nem szavazok egy olyan gyerekes pártra,1 akik március 15-én fikázzák a fideszt, mert máshogy megemlékezni nem tudnak (köszönjük Vona Gábor). 2 ki tudja, hogy Vona Gábor nem zsidó származású? 3 mi ez a szójáték, hogy zsidesz? ezt fogjátok a gyermekeiteknek is hagyni? Bocs, de nekem ez nem kell.

2010. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Zenon ***** válasza:
100%
Nagyon jó kérdés.Szerintem, ha már bekerül a parlamentbe, akkor közvetetten képes lesz beleszólni (pl. 2/3-os törvényeknél), nyomást gyakorolhat a Fideszre, mint ellenzéki párt, ennél többre nemigen lesz képes.Ezenkívül bizonyíthatnak erőteljes fellépéssel az embereknek a következő választási ciklusig.
2010. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
biztos többet fog tudni tenni mint most hogy még nincs bent
2010. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Akármekkora erővel is kerül be, mindenképp többet tehet az országért, mint a jelenlegi pártok. Azok nagyívben leszartak mindent. Csak a saját zsebük érdekelte.
2010. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!