Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előfordulhat hogy a Jobbik nyer?

Előfordulhat hogy a Jobbik nyer?

Figyelt kérdés
Nagyon sok embertől hallom hogy rá szavaz.
2010. márc. 19. 18:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
38%
Addig jó nekünk még nem jön ez a nagyhazafi banda...
2010. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
27%

Remélem nem a Jobbik fog, hanem a Fidesz. De nekik sincs rossz programjuk, csak az a gond, hogy egyszerűen suttyók vannak abban a pártban. Még márc. 15-én is csak a Fideszt tudta fikázni, ami szerintem nem a megemlékezéshez illő... Én ott voltam a Fidesz gyűlésen, és nem hangzott ott el semmi olyan, ami a Jobbikot sértette volna. Mi nem a Jobbikra szavazunk, de sok szavazat várható tőlük. De úgyis az lesz, amit Isten akar.

14/l

2010. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
10%
Jobbik 62%on áll. Fidesz 24% MSZP 11%
2010. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
link?
2010. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
40%
nem értem a fidesz mennyivel jobb, mint az mszp! mindenki csak a saját zsebét tömi! Ide már radikális változás kell amit a fidesz nem fog megtenni
2010. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
9%

Én is hallom h sokan rá szavaznak. De vannak akik nem, mert azt mondják, gyűlöletkeltö a retorikájuk. Meg van aki attól f*sik h vissza akarják foglalni a Nagy-Magyarországot, és menni kell neki háborúzni. Hülyeség. De olyan ismerősöm is van aki azt mondja fasiszta párt.


Én nem szeretem mikor ugy mondanak véleményt h nem jártak dolgoknak utána. Én inkább attól tartok ugyanolyan korrupt emberek lesznek közte mint az Mszp ben. PL Pözse nagyon nem szimpatikus! Szerintem belőle lesz még "Zuslág ügy" Sajnos elrontják az egészet azért mert mindig a másikat kritizálják, pl plakát ragasztás, meg az se tetszik ahogy az lmp-hez viszonyulnak.


De rájuk fogok szavazni, mert ők a leghatározottabbak, pedig tetszik más párt is (újak)

2010. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
77%

Hiába találgatnak a közvéleménykutatók, fogalmuk sincs ki hány %-on áll.

Hogy nyerhet-e a Jobbik?

Minden lehet, de semmi sem biztos...

2010. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
35%
Előbb az országot kell rendbe tenni, nem nagy magyarországon gondolkodni. Mi a fideszre szavazunk.
2010. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
58%
Nagyobb az esélye mint az Mszpnek, jóval ! Szóval két esélyes van Jobbik vagy a Fidesz... Aki meg elhiszi az rtlklubnak a fasisztázó szöveget, az nem is érdemel jobbat sajnos az Mszpnél.
2010. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

Talán a népszabadságban jelent meg egy ilyen cikk:

A Jobbik nyerte meg a március 15- i pártrendezvényeket.

Akár nyerhetünk is.

2010. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!