Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan ered valójában a Jobbik?

Honnan ered valójában a Jobbik?

Figyelt kérdés

[link]

Ajánlom ezt a videót mindenkinek, hogy egy kicsit tájékozódjon a politikáról, és hogy azt a csőlátást letörje amiben addig élt.


2010. márc. 18. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Én Jobbikos vagyok és 140es az IQ-um, szóval kikérem magamnak ...
2010. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
az útelágazódástól a sárgaköves útnál...:)
2010. márc. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Ezeknek a Jobbik fikázóknak ez az alapelvük:


Utálok mindenkit, aki utál valakit.

2010. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Vitatkozas helyett kattanjatok a videora es terjesszetek.Segitsunk felnyitni a szemeket.Vegyuk fel a harcot az FideszMszp-vel!!!
2010. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Kedves hozzászólók!


Teljes mértékben tiszteletben tartom mindenki véleményét, de embereljük már meg magunkat egy kicsit.


-Ne tegyünk fel provokatív kérdéseket

-Ne zsidózzunk, ne nácizzunk

-Ne ítéljük el a másikat azért, mert különböző nézeteket vallunk

-Ne degradáljunk le senkit


Ez a fórum ne a gyűlölközésről szóljon! Feltételezem azt, hogy mindenkinek egy a célja: szebb jövőt és egy csodálatos Országot szeretne. De azért ne ítéljünk el senkit sem, mert a szebb jövőt esetleg az mszp-ben, a fidesz-ben, vagy a jobbikban látja.


Meg lehet ezeket a témákat tárgyalni nyugodt, emberi hangnemben is - megkérek mindenkit tartsa magát ehhez!


Szebb Jövőt kívánok mindenkinek!

2010. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"minden pártot utálok de a jobbikot a legjobban, és hogy miért? --> JOBBIK IQ < 80"

én is ezt a véleményt tudom magaménak mondani, és anarchista sem vagyok.

De ugyanakkor tudjuk, hogy mindegyik párt lop csal hazudik

2010. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

Magas intelligenciájú személyek, akik jeleskednek a történelem és közgazdaság ismereteiben.


JOBBIK IQ > 140


Szebb Jövőt! :)

2010. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

20:02 - részben igazad van. Igen, vannak olyan pártok, amelyekről tudjuk, hogy lopnak, csalnak, hazudnak.


Ellenben létezik egy olyan párt is, amelyről ez nem mondható el. Azt nem mondom hogy nem is lesz elmondható, de egyelőre nem. Ezért is teszem oda a voksomat 11-én.


Nem általánosítok egy-két olyan ember miatt, akik negatív hangnemben szólalnak fel, sőt nem bizonytalanodok el emiatt.


El kell olvasni az összes párt programját (akinek van), a múltba kell nézni és a jövőre gondolni. Mindenki döntsön ez alapján!


Szebb Jövőt kívánok mindenkinek!

2010. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mint láthatjátok, az összes hozzászólást törölték.


Még egyszer megkérek mindenkit, ne térjünk el a kérdéstől - próbáljuk emberi hangnemben megvitatni a dolgokat.


Értelmét veszíti ez az oldal, ha minden kérdés alatt a mocskolódás, szitkozódás zajlik. Tárgyaljuk meg azt amit kérdésként felvetettek, emberi hangon.


Szebb Jövőt kívánok mindenkinek!

2010. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

20:20 - ki kell hogy javítsam magam, mint látom az értelmes hozzászólások törlését sztornózták.


tényleg, viselkedjünk emberhez méltóan, ne hagyjuk hogy eluralkodjon felettünk az indulat!


Szebb Jövőt kívánok mindenkinek!

2010. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!