Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Tényleg elküldenét...

Jobbikosok! Tényleg elküldenétek Auschwitzba?

Figyelt kérdés

Márc. 15.-én a Váci utcában sétáltam a hugommal (13 éves) pár jobbikos nyilván azt gondolta valamilyen gyűlésen voltunk mert olyanokat kiabáltak utánunk, hogy "indul már a vonatotok!" és egyéb ilyen zsidóságra vonatkozó megjegyzéseket - dédnagypapánk volt zsidó, ez kétlem, hogy látszódna rajtunk. A testvéremet eléggé megviselte a dolog, azóta is minden nap rákérdez. Ezeket komolyan mondjátok? Miért jó ha csak úgy idegeneknek - gyerekeknek! ilyesmiket mondtok?

17/L


2010. márc. 18. 19:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%

Jelentem Auschwitzban ma egy múzeum van. Talán be akartak fizetni oda? És honnan tudod, hogy Jobbikosok? Nem gondolod, hogy inkább neonácik?

A rasszizmussal meg az a helyzet, hogy az MSZP nyugdíjas törzsszavazó brigádja a legrasszistább, az az egyetlen érvük az MSZP mellett, hogy Orbán cigány (mióta?). Ti látjátok az összefüggést? Mert én nem.

2010. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
75%

Az aki "divatjobbikos"lett az a FideszMszp ocsmany politizalasa miatt,es mert ra kentek a Jobbikra hogy fasiszta .Azok az emberek valoszinu hogy birkak voltak azt sem tudjak mi az a Jobbik.

Egy par idiotabol nem lehet megitelni egy partot te barom.

Az egesz gyulolet ami uralkodik az orszagban mint a FideszMszp miatt van.


Ugy tetszik a valasz kis provokatorjaim???

2010. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
83%

"Nézd meg, Király Anderás, a jobbik szóvivője, ha ilyen a vezér, milyen a horda????"


Ő mióta vezér te agyalágyult unintelligens vadbarom? már ne is haragudj...


annyira elegem van már a nácizókból, meg a zsidózókból... nem unjátok még?


Szebb jövőt!

2010. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Ezt nem provokálásnak szántam. Komolyan kérdeztem. De nyilván akkor törölni fogják. Tényleg érdekelt volna, hogy miért csináljátok vagy csinálják ezt. Nem akartam ezzel lavinát elindítani.
2010. márc. 18. 19:51
 15/34 A kérdező kommentje:
Ja, és számomra minden válasz hasznos volt, csak hogy lássátok tényleg nem provokáció volt :)
2010. márc. 18. 19:53
 16/34 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező! Nem tudom miért mondták ezt nektek! Sajnálom, ha ezt mondták!


Engem miért náciznak le ha kirakom a magyar zászlót a házamra? Miért náciznak le ha Nagy-Magyarországos matricát teszek az autómra? Miért náciznak le ha büszke vagyok az árpádsávos zászlóra? Miért miért miért??? Nem vagyok náci! És már elegem van ezekből...

2010. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Igazad van! Mondjuk nekem eszemben sem lenne ilyesmit mondani senkinek.
2010. márc. 18. 19:54
 18/34 anonim ***** válasza:
78%

19:45 - számtalanszor olvastam azt a vádaskodást, amiben a jobbik szimpatizánsait illették kegyetlen vádakkal, miszerint náciznak, zsidóznak.


Nem állítom azt, hogy nem történt ilyen, de a Te hozzászólásodban hasonlóak hangzottak el. Ezért teljesen felesleges egymást szidnunk emiatt, mindkét párt szimpatizánsai között akad ilyen.


Én, mint jobbikos teljes mértékben elítélem ezeket a szavakat, elhatárolódok tőle. Ergo elvárom más pártok szimpatizánsaitól is, hogy közösítsék ki az ilyen embereket, mert ez egyikünk számára sem vet jó fényt a jövőben.


Szebb jövőt kívánok mindenkinek!

2010. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
81%
Mint ahogy nekem sem jutna eszembe ilyet mondani rád meg a húgodra, mégha zsidók lennétek akkor sem! És nem kell általánosítani, én a Jobbikkal szimpatizálok, de soha életemben nem zsidóztam, és nem mondtam ilyesmit amit leírtál fent. Jobbik fórumon is voltam, ahol cigányok, zsidók együtt hallgatták Vona Gábor beszédét, egyetértésben. Annyira utálom már hogy minden Jobbikost nácinak hisztek, néhány t@hó paraszt miatt.
2010. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan mondom hogy az egesz Naci,fasiszta,rasszista,neonaci szo elvesztette az ertelmet.


Aki a pofajan kiereszt azt a szot hogy naci meg ezek valszinu hogy fogalma nincs rola mit jelent.Na de aki azzal fenyegetozik hogy "indulnak a vonatok Auschwitz-ba annak is ellensege az iskola.

2010. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!