Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha leadnák a Jobbik nemzedék...

Ha leadnák a Jobbik nemzedék dokumentumfilmet a köz Tv k be, lehet hogy tényleg egypárt rendszer lenn, a Jobbik? Lehet hogy esélye sem lenne a többinek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 18. 13:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen így lenne. Bár szerintem amúgy sincs sok esélye a másik kettőnek. :)
2010. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

amúgy a jobbik nemzedék nagyon jó dokumentumfilm a Jobbikról

ajánlom mindenkinek

2010. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem. A Jobbik legfeljebb 20-30% szavazót képes meghülyíteni. A szélsőjobbos maszlagra ennél többen még nálunk, a Balkán szélén sem vevők.
2010. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy Magyarországon mindenki olyan hülye lenne, hogy bevegye a rizsájukat "a nép nevében"..."


Legalabb megnezted volna mirol szol a film. 1 perce volt kirakva a kerdes es mar valaszolsz? Tipikus agymosott!

2010. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálatok Ózdon? :)
2010. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%

"Nem. A Jobbik legfeljebb 20-30% szavazót képes meghülyíteni. A szélsőjobbos maszlagra ennél többen még nálunk, a Balkán szélén sem vevők."


nem unod még?

szánalmas vagy

2010. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%
100%
2010. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

13:24

Tegnap este már kint volt a linkje egy nrg-s dvd kép volt.

Nagyon okos lehetsz...

Megnéztem, ennyi. Nem jobbikosként egyáltalán nem tudott meggyőzni. A kommunista, szdsz-es, mszps, fideszes, jobbikos morvaitól meg hányingerem van... Tudom, hogy ő a jobbik arca, meg neki köszönhetnek mindent, és a többi hozzáképest agyilag nulla, de ez már akkor is sok...

2010. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

"13:24

Tegnap este már kint volt a linkje egy nrg-s dvd kép volt.

Nagyon okos lehetsz...

Megnéztem, ennyi. Nem jobbikosként egyáltalán nem tudott meggyőzni. A kommunista, szdsz-es, mszps, fideszes, jobbikos morvaitól meg hányingerem van... Tudom, hogy ő a jobbik arca, meg neki köszönhetnek mindent, és a többi hozzáképest agyilag nulla, de ez már akkor is sok...

"


nekünk meg tőled van hányingerünk

2010. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem csak elodázni képesek a Jobbik győzelmét, ami az emberek győzelme, és az "osztott" érdekűek bukása és eltűnése. Ahogy a folyók is vagy medret vájnak ha jön az ár, vagy fékezetlen öntenek ki. A Jobbik csak meder lesz és szerencséje az országnak hogy van, mert a fékevesztett kiöntés a rosszabb, és a pusztító! Hiszen ami eddig volt 1990 óta, az hazug, megy nyomorító, és fenntarthatatlan.
2010. márc. 18. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!