Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted meggyőző érv az a...

Szerinted meggyőző érv az a Jobbik ellen mikor valaki ezen az oldalon kiragad egy durvább Jobbikos hozzászólást és azt mondja, hogy na ezért félek a Jobbiktól mert ők mind ilyenek?

Figyelt kérdés
Már kifogytatok a hazugságokból? vagy mi van? Irán pénzeli a Jobbikot, Vona Gábor zsidó, A Jobbik kommunista, A Jobbik fasiszta, a Jobbik keresztényellenes, A Jobbik terrorista, A Jobbikot az mszp hozta létre, a Jobbikot Izrael pénzeli stb mit tudtok még kitalálni? vagy már kifogytatok az ötletekből? még van pár nap a választásokig, húzzatok bele :)
2010. márc. 17. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mert a pártok a szavazóik kegyeit keresik, ha a szavazóbázisuk szélsőséges raszista elöbb utóbb olyan intézkedéseket hoznak amik tetszenek az öket hatalomra jutatoknak.
2010. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

Persze hogy nem.

Ahogy az sem hogy a Jobbik lopta a Fideszről a programot, hiszen itt a 2006 os Jobbikos:

[link]


De arra soha nem jön válasz hogy miként tudott a Fidesz a semmiből 1,5 év alatt, ahogy a többi rendszerváltó párt, parlamenti lenni. Bővérű választási kampánnyal, sok sok pártházzal, hatalmas háttér bázissal, alkalmazottak sokaságával stb stb ?

2010. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Zenon ***** válasza:

Jobbikos vagyok, de nem vagyok elfogult.Sokszor egyszerűen nem veszem fel az ostoba és irigy ellentábor reakcióit, ám bevallom, vakon nem bízom a Jobbikban.Egyetértek a programjukkal, tisztelem az elszántságukat, tetszik az a mentalitás, hogy ők minket, magyarokat szolgálnak majd.Végre van egy ilyen párt is!Azért van bennem egy kis félelem, hogy ha sikerülne hatalomra jutniuk, megvalósítanák-e az ígéreteiket?

Mivel egyedül nekik van még tiszta lapjuk, (bár nagyon igyekeznek bemocskolni őket) jelenleg teljes mértékben hiszek bennük és kitartok mellettük.Mindaddig ezt teszem, amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője.

2010. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ez már ilyen végső elkeseredés , utolsó rugás, mikor valaki azzal érvvel a Jobbik ellen, hogy ne az utolsó hozzászoló milyen rasszista kijelentést tett, én nem vagyok meggyőzödve, hogy nincsenek itt olyan Jobbikosok akik sunyi aljas módon Jobbikosnak adják ki magukat aztán durva rasszista szövegeket írnak, hogy aztán a többi antijobbikos ezen tudjon lovagolni... Gyerekesek vagytok és szánalmasak.
2010. márc. 17. 22:46
 5/15 A kérdező kommentje:
22:46 Ez így van, a többiek már eljátszodtak az esélyeiket, "bizonyítottak", lehetőséget kell adni a Jobbiknak is!
2010. márc. 17. 22:47
 6/15 A kérdező kommentje:
22:46 elírtam, azt akartam írni, " olyan jobbikellenesek akik Jobbikosnak adják ki magukat"
2010. márc. 17. 22:48
 7/15 Zenon ***** válasza:

Nem értelek kérdező, most engem azonosítasz ,,sunyi anti-jobbikossal"? Komolyan írtam, amit írtam.

Utolsó voltam.

2010. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem, az inkább az abortusz MELLETT egy jó érv.
2010. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
22:52 nem rád gondoltam, bocs ha félreérthető voltam! Konkrétan arra gondoltam, hogy egyes kérdéseknél provokátor jobbikellenesek írnak egy durva vagy rasszista hozzászólást, aztán jön a többi jobbikellenes, hogy na ezért utálom a Jobbikot blabla. Elvégre nem lehet tudni itt, hogy mindenki igazat monde...
2010. márc. 17. 23:01
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem mondjuk attól egy párt nem lesz szimpatikus, ha olyanok a szavazói (vagy legalább is egy része), akit a hátam közepére sem kívánnék. Itt több Jobbik szavazó is akasztással, agyonlövetéssel fenyegetőzött már, amiből én, egyszeri ember arra következtetek, hogy a párt szavazói között ez egy elfogadott viselkedés, csak legfeljebb nem mindenki ragadtatja idáig magát.

De amúgy nem csak ez miatt nem szimpi nekem a Jobbik.

Viszont már azt is nagyon unom, hogy a politika témában minden második kérdés erről a pártról szól, vagy ennek a pártnak a propagálása a célja.

2010. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!