Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják sokan megakadály...

Miért akarják sokan megakadályozni az egységes Európát?

Figyelt kérdés

Miért nem akarnak egy gyönyörű, békés kontinensen élni, ahol jólét van és nincsenek bevándorlók?

Mire jó az nekik, hogy fel akarják bontani az EU-t, szembe akarják egymással fordítani a jelenlegi tagállamokat? Miért élveznék ezt az egészet?


2015. okt. 23. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
2015. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1


Te olyankor normálisnak érzed magad, amikor ilyen embernek adsz hitelt?

2015. okt. 23. 11:11
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem szarkazmus volt... :) Az ilyen kérdésekre ilyen válaszokat szoktak errefelé várni, különben megy a liberózás meg hazaárulózás.
2015. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert megvan a magukhoz való eszük.
2015. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

"Miért nem akarnak egy gyönyörű, békés kontinensen élni, ahol jólét van és nincsenek bevándorlók? "


A mondatod utolsó fele miatt.

Az EU jelenlegi migránspárti, kultúrmarxista vezetését nem tudod úgy kicserélni, mint egy telefon memóriakártyáját.


Ha az EU teljesen egységes lenne, akkor már rég bevezették volna a migránskvótát, sőt, átengednék az összeset a határon.

Merkelből meg Junckerből simán kinézhető.


Lehet egységes Európa, de ne ezzel a garnitúrával, mert akkor, ahogy te is fogalmaztál nem lesz sokáig gyönyörű kontinens.

Maximum közel-keleti értelemben lesz "gyönyörű".

2015. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akkor most magyarázd el nekem, hogy miért nem lehet lecserélni az EU jelenlegi vezetését egy normálisabbra, mert én abszolút nem értem, hogy ezen mi olyan lehetetlen.

Nehéznek talán nehéz, azt elismerem, csak a lehetetlen mivoltát nem értem.

2015. okt. 23. 11:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez a nagytőke érdeke.
2015. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért 6., mert lehetetlen.

A médiák könnyen befolyásolják az embereket, és a médiumok 98 százaléka a jelenlegi irányvonalat tolja.


Ahhoz, hogy lecseréld őket, ahhoz forradalomszerűség kellene.

2015. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Továbbra is csak annyit látok, hogy nehéz, de nem lehetetlen.

Persze, ha ti nem is akarjátok, meg sem próbálnátok és nem érdekel titeket az egész, akkor már valóban lehetetlen.

2015. okt. 23. 11:50
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többsége tanulatlan és céltalan életet él, másrészről a történelem mindig ismétli önmagát lásd 20-as, 30-as évek.
2015. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!