Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Politika vitáidban fel tudnak...

Politika vitáidban fel tudnak idegesíteni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mikor barátaiddal, kollegáiddal, rokonokkal, politizáltok és folyik a vita. fel tudsz idegesedni?
2010. márc. 16. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Fel. :)
2010. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fel.
2010. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Huhú. Tudnak.

Három főbb fajta van, amelyik képes az idegbajt hozni rám.

1: A fideszimádó. Ha rákérdezel, hogy nem kínos e, hogy orbánék program alatt bemutattak egy olyan szöveghalmazt, amit egy kezdő demagóg is undorodva kiköpne, akkor sértődötten kezdenek el hápogni. Ugyanők egyébként gyurcsány legkomolyabb bűnének azt tartják, hogy nem volt őszinte, de az, hogy Viktorból egy talánt sem lehet kihúzni, természetes. Ők húzzák fel a legkevésbé az agyam, inkább röhögök, mint idegeskedek.

2: Az önmagukat baloldalinak vallók, akik az mszp 8 éve alatt kapitalizmuspárti baloson keresztül megrögzött szocdemen át középutas centralistán keresztül minden voltak, amit éppen a pártsajtó írt. Velük néha hangosabban beszélek, mint amit a helyzet indokolna.

3: a jobbikosok, na velük ordítani szoktam. Egy részükről tudom, hogy 2006-ban ha lehetőségük lett volna rá, gyurcsány képét tetováltatják a belső szemhéjukra, hogy ha becsukják a szemüket, a Vezér nézzen rájuk, most meg rájöttek, hogy ők ősmagyarok. A legirritálóbb bennük az, hogy elképesztő marhaságokat ( 30-40 százalékos jobbik, pl) faarccal terjesztenek.

2010. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem.
2010. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
baromira nem tudnak..ez pont olyan,mintha azt kérdeznénk,ha mondjuk vallásos vagyok,egy másik vallásbeli ember fel tudna e idegesíteni..nem..engem az ember viselkedése jobban fel tud idegesíteni,mint a nézetei,ami mindenkinek más..van nekem fideszes,jobbikos és mszp-s cimborám is,legfeljebb nem kezdünk el politizálni,mikor meghallom kire akar szavazni..
2010. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Fel:)
2010. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves 10.59-es


Azt gondolod hogy a jobbikhoz csak az mszptől pártoltak át az emberek, hát nagyon tévedsz, a keménymag egyértelműen a miéptől, rengeteg csalódott fideszes, és persze vannak mszpsek is szép számmal.


Amúgy kérdésre válaszolva, igen, engem is fel tudnak idegesíteni, főleg az olyanok akik vakul hisznek valamiben legyen az fidesz/mszp/jobbik.

2010. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem söt jót röhögök rajtuk ...
2010. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyerekek!Ez az oldal nekem nagyon tetszik!Felteszek egy kérdést, megválaszolok egy kérdést, mindig abban a témában ami a legjobban csiggatja a fantáziámat.Természetesen kíváncsiságból nem mindig adom ki a nézeteimet, mert így lehet tanulni a nálam okosabb emberektől!Néha kicsit beléjük kell csípni és már ontják is a számomra fontos infókat!Pl.a Jobbikosokat faggatom, magyarázzák nekem miért lenne jobb miattuk, viszont sokat tanultam tőlük, talán másképpen látom a világot mint egy hónapja!Ha valaki megadja a tiszteletet, természetesen én is, nagyon sok érdekes érvet, ellenérvet lehet itt olvasni!Azokat akik elküldenek melegebb éghajlatra, semmibe sem nézem, mert csak gőzt kifújni járnak ide!Miért kellene idegeskedni?Azért mert mások, másként látnak dolgokat mint én?Lehet itt érdekes dolgokról olvasni, a nagyobb rész, jó partner a kommunikációhoz!Üdv!
2010. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!