Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem röhejes hogy a NKE mennyiv...

Nem röhejes hogy a NKE mennyivel több pénzt kap mint más egyetemek és hogy a törvényeket is rájuk alkotják, ennek ellenére nem igazán akarnak odamenni a diákok?

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 4. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elmúlt évek melyik oktatási döntése nem röhejes tőlük?
2015. okt. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik az is szerintem, hogy nem csak az NKE kezd kongani az ürességtől, hanem több vidéki egyetem is. Sokan mennek egyből külföldre érettségi után.
2015. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy röhejes, hogy mennyi pénzt kap és ezt úgy mondom, hogy jelenleg az NKE-n vagyok hallgató.

A legtöbb pénz mellesleg az új Campus felépítésére, felújítására, átalakítására megy el, szóval nem a jelenlegi oktatási színvonalat próbálják emelni belőle. Valószínűleg sok pénzt elvisznek egyes vendégelőadók, óraadók is, persze ez nem milliárdos mennyiség. Alapvető működés tekintetében én egyáltalán nem látok különbséget anyagi lehetőségek terén az NKE és más egyetemek között, nem tűnik úgy, mintha jobban állnának. (pl. itt is minden dokumentumot több példányban kell leadnia a hallgatónak, hogy ne az iskolának kelljen fénymásolnia.)

A jelentkezettek száma amiatt is érdekes egyébként, hogy az egész országban megszüntették gyakorlatilag a közigazgatási képzéseket, egyedül az NKE-n indulhat már ilyen, gondolom azt hitték emiatt nő majd a létszám, de ez hülyeség, mert sok vidéki nem fog csak emiatt felköltözni a fővárosba (nem is engedheti meg magának).

2015. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Téged meglep? Minden Fidesz-intézkedésnek ugyanez a forgatókönyve. Ezért kellene független pszichológiai vizsgálatnak alávetni mindenkit, aki bármilyen parlamenti tagságra pályázik.
2015. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!