Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még több menekült jön! Mit...

Még több menekült jön! Mit lehet tenni, ha egész közel-kelet (Szíria, Jemen, Erinthia) ide telepszik, akár erőszakkal is?

Figyelt kérdés

Ahogyan lehetett a reális embereknek számítani rá, az arab helyzet a szokásoshoz híven eszkalálódik és még többen jönnek. Igazság szerint interpolálva a jövőre az eseményeket, az a reális, hogy egész Szíria, Jemen stb... a közel kelet idejön európába.


Mi van, ha ez megtőrténik amit ma előre is lehet látni. Miszerint egész országok komplett lakossága menekül európába, hozzák az össz lakosságot : gyerekek, nagyi, katonaságuk, rendőrségük ha van és ezentúl itt akarnak élni. Nem hiszem, hogy a gyér magyar, európai lakosság érne valamit a Szíerkével szemben. Mit lehetne csinálni?

[link]


2015. szept. 15. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Erinthiaiak jöhetnek meg a többi kitalált ország lakói is. Nagyon várják őket a már idetelepült pirézek.
2015. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz át kéne jutniuk előbb pár másik országon.
2015. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azért sztm Európa sem nézné jó szemmel, hogy több 10 millió ember költözne át ide.

ez már a vég lenne, és biztos tennének valamit, hogy ez ne következhessen be.

mert ugye mikor tesznek bármit is a kormányok?

mikor már látják hogy itt már nincs menekvés.

megelőzésben nyugat Európa nem igazán jeleskedik, ezt már számtalanszor bebizonyították.

ez már nagyon extrém helyzet lenne, biztos vagyok benne hogy ha erre kerülne sor, félre tennék a liberálisok, a baloldali és a jobboldali politikusok is a féltve őrzött ideológiájukat, és egész Európa közösen összefogva ha kell katonai erővel akadályozná meg ezt a "gyarmatosítást" .

mert egyébként ha ezt a vezetés nem tenné meg, akkor merem állítani hogy lemészárolnák a fél közel keletet az országok lakosai.

2015. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig is átjöttek. Most lehet hozzák a hadseregüket is, mert azok is itt akarnak majd élni. Azért magyarország a Szír hadsereggel szemben porszem és nem hiszem, hogy a Szerbek kiállnak ellenük, főleg hogy nem oda akarnak letelepedni, hanem ide. Ott csak átvonúlnak, hagyják őkest zserintem. de velünk mi lesz kérdem én ?


Török, osztrák, náci, szovjet megszállás után jön az arab ?

2015. szept. 15. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

nem értem amúgy mit agonizálsz ezen...

NATO tagok vagyunk, és ez azért sztm elég nyilvánvaló ok arra miért alaptalan a félelmed.

2015. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetlen épkézláb válasz sem volt eddig. Ezek a migránsok nem csak úgy jöttek, őket ide irányították, háttérből finanszírozták. Senkinek nem lett volna annyi pénze, hogy az embercsempészeket és az ideutazást finanszírozza. A migránsok csak egy kisebb része szír menekült, a többi nem feltétlenül háborús övezetből érkezik.

Az egészet az USA kutyulta azzal, hogy szétverte az arab államok diktatúráit, amelyek eddig visszatartották a tömeges migrációt. Lehet, hogy ez szándékos volt. A keresztény, fehér Európából szeretnének egy kevert fajú masszát létrehozni, mert identitás és gyökér nélküli emberek sokkal könnyebben irányíthatók, mint a keresztény erkölcsökre épülő európaiak. Ne legyenek illúzióitok. Bejönnek, sokasodnak, többen lesznek, és erőszakosan téríteni fogják a vallásukat. Arról nem is beszélve, hogy gazdaságilag is lezüllesztik Európát. Európa állami vezetői le vannak fizetve, ők ezért engedik be őket. Jó egy kis színjátszás van még, hogy nem tudják kezelni a helyzetet, meg lezárjuk a határokat, de végeredményben a folyamat sajnos megállíthatatlan.

Készüljetek fel a legrosszabbra.

2015. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kerítésépítés, vízágyú, könnygáz , ki vagy haza toloncolás, bebörtönzés gyorsított eljárásban egyenlőre. majd ki tudja, talán más is lesz ( majd ha már 100 millióan lesznek - pár hónap múlva:)
2015. szept. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak nekem furcsa, hogy az utóbbi időben elszaporodtak a fórumokon a helytelen magyarsággal írogató egyének?

Mint pl. a kérdező (bár ez még talán belefér).

Nem úgy értem, hogy helyesírási hibát vét, hanem helytelen magyarsággal fogalmaz. Érződik rajta, hogy nem ez az anyanyelve.

Kik ezek a külföldi kommentelők? Mit akarnak elérni?


(Most mindezt függetlenül attól, hogy történetesen szerintem is nagyon nagy baj, hogy korlátlanul áramlanak az EU-ba a bevándorlók)

2015. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!