Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az osztrák miért nem végzi el...

Az osztrák miért nem végzi el a hazájában az alja munkát? Miért gondozza a parkokat is vendégmunkás?

Figyelt kérdés

Ilyenkor hol vannak a jogszabályok meg az érdekvédők, hogy ha már van pofám bemenni 110e ft-ért 3 műszakba 8 órázni, akkor legalább emelnék a bért 30e ft-al ennyi is elég volna nekem. Ha meg elveszteném még ezt a kuli munkát is, akkor ne kelljen megdögleni a munkanélküli segélyből. A német vagy dán ha elveszti a munkáját, elmegy a kirendeltségre elmondja hogy ez a verzió áll fenn nagyon sajnálja, ekkor intézkedik a központ és kapja a munkanélkülit amiből ugyanúgy tud járni autóval intézkedni, gyereket óvodába vinni, számlákat fizetni, addig míg nem lesz új munkája.


Ebben az országban miért lehetetlen megvalósítani ezt? Én biztos vagyok abban hogy lehetne rá mód, csak nem akarják direkt.


2015. szept. 9. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Más világ, más mentalitás. Ott kint például 100%-os táppénz jár, ha beteg vagy...
2015. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom, úgy gondolják, "mert megtehetjük".


A nyugat-európaiak ellettek kényeztetve.


A náluk fejlettebb Japánban, echte japán csinálja a WC pucolást meg az autódizájn tervezést is.

2015. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!