Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ukrán, délszláv bevándorlókat...

Ukrán, délszláv bevándorlókat befogadnátok?

Figyelt kérdés

Ha most lenne a délszláv háború, akkor szerintem simán befogadhatóak lennének a horvátok.

Vagy, ukrán menekültek is befogadhatóak lennének.


Nekem semmi ellenvetésem nem lenne velük.Könnyen beilleszkednének.


Muszlim, Afrikából származó menekülteket viszont, szerintem nem szabad befogadni.

A jó múltkor egy benzinkúton használnom kellett a mosdót, a mosdóban volt egy muszlim menekültnő.Amint meglátott, egyből igazgatta a függönyt a fején, nehogy véletlenül meglássam.

Pedig nő vagyok, ha férfi lettem volna, azt mondom oké, hülye szegény.De, egy másik nőtől is rejtegetni....



2015. szept. 9. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit érdemes befogadni, aki beszél magyarul, vagy angolul, kompetens munkaerő és hiányszakmát képvisel. Mindenki más takarodjon innen a bokába!
2015. szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem érdekel ha fekete, fehér, ha biszexuális, homoszexuális, leszbikus, alacsony, magas, kövér, sovány, gazdag, vagy szegény. Ha normális velem akkor én is az leszek vele. Ennyire egyszerű."


Nem is kell ezt túltárgyalni szerintem

2015. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Horvátokat igen, szlovéneket is, szerbeket már nem. Onnan pedig körben senkit sem, egészen a szlovákokig. Sőt, pont pár napja gondolkodtam rajta, hogy ha jönnének megint a lengyelek, akkor segítenék nekik, még be is fogadnék pár embert szerintem.


Ezzel szemben a mostani "menekülteket" én is felrugdosnám, mint a riporternő... Nem ide valóak, menjenek máshova. Nem csak Európában van háborúmentes övezet...

2015. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát inkább az ukrán, satöbbi felsoroltat!
2015. szept. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki azért nem fogadja be a mostani menekülteket, mert muszlimok, azoknak még a délszláv menekülteket se lenne szabad szívesen befogadni a, mert közöttük is nagyon sok muszlim volt (különösen bosnyák).
2017. jún. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!