Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szemtelenetek el egy...

Nem szemtelenetek el egy kicsit a bevándorlók?

Figyelt kérdés

Idejöttek Európába mert náluk háború van oké!

De nekik az már nem elég hogy megmenekültek a háború elől, nekik Németország "kell" nem elég hogy be fogatuk őket ahol olyan politikát követünk ahol majdnem hogy kinyalják a seggüket még ők követelőznek!



2015. szept. 1. 13:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Németországban a legtöbb a segély, ennyi. Ezért mennek oda. Ha az Antarktiszon többet adnának oda mennének és még fennhangon követelnének sapkát sálat kabátot.
2015. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha már háború elől útra kelnék akkor már én is a legjobb helyet keresném, ne legyünk álszentek.
2015. szept. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
60%
Én sem értem, miért akarnak Németországba menni, miért nem jó nekik ez a vendégszerető, csudálatos Magyarország, ahol pedig tárt karokkal várjuk őket. Annyi szeretet, mint amennyit itt kapnak, biztosan nem várja őket Berlinben sem!
2015. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Itt? Szegényeket elkergeti az ügyintézők, akik határidős papírokat adnak nekik, aztán el se tudják intézni időhiányban?? gondojlák, milyen káosz van itt a hivatali ügyintézésben ...
2015. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Most az a baj, hogy Németországba akarnak menni és nem akarnak itt maradni? Amúgy ez sok magyarra is igaz.
2015. szept. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Andizsuzsi ***** válasza:
Ne mossátok össze a két dolgot. A jogszabályoknak semmi köze ahhoz, hogy hova akarnának menni. Nyilván oda, ahol ismereteik szerint a legjobbak a feltételek. Ahogy a magyarok sem csak EU-országokba mennek dolgozni.
2015. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Az teljesen más hogy én törvényesen megyek más országban dolgozni vagy letelepedni, mint az hogy én beszökök egy idegen országba és még kis is nyalják a popómat mert jajj menekült vagyok!

És akkor még tüntetek és követelőzök!

2015. szept. 1. 16:27
 18/24 anonim ***** válasza:

"nem elég hogy be fogatuk őket"


Hát pont ezaz. Senki nem akarja befogadni őket.

2015. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Andizsuzsi ***** válasza:
Azt mondd meg légyszíves, hogy a te fogalmaid szerint mit jelent a popókinyalás?
2015. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

# 19

Etetik és elszállásolják őket!

Csak erre is annyi szükségük van a nagy menekülteknek hogy az ellátmányukat eladják és a menekült szállásukat elhagyva inkább jönnek fel a keleti aluljáróba csövezni meg követelőzni!

2015. szept. 1. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!