Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki egyet€rt azzal, h a...

Aki egyet€rt azzal, h a menekülteket akik nem háborús övezetből jönnek nem menekült. Egyet értetek? És h ki kéne vonjltatni a sereget a határra akkor megszűnne a baj? 8

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 00:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%

10# Amit állítok az nem az érzelmeimen alapszik hanem tényeken:

https://www.youtube.com/watch?v=pMJ7dJFDYa4

Nem személyeskedtem veled, de nyugodtan másold ki amiben állítólagosan a személyedet sértegettem!

Az 56'-os magyarokat meg ne hasonlítsd az utcán tomboló bevándorlókhoz!

2015. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 tetro ***** válasza:

10.30

ez egy jogi kérdés. válaszolj légyszíves.

az 56-os magyarok egy nem szomszédos országban politikai menekültek voltak, igen vagy nem?

2015. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%

12# De ez nem fekete meg fehér. Az 56'-os magyarok KÜZDÖTTEK és FEGYVERREL HARCOLTAK az elnyomó rezsim ellen, és csak utána mentek ki amikor a forradalmat leverték. Igen politikai menekültek voltak mivel a hazájukban halálbüntetés várt volna rájuk.

Ezzel szemben az ide érkező "menekültek" NEM AKARNAK HARCOLNI már az első puskalövésnél elfutottak, felvetődik a kérdés miért nem harcolnak a hazájukért hiszen az ISIS nem foglalta még el egész Irakot és Szíriát, miért nem lépnek be az ISIS ellen küzdő saját hadseregükbe? Őket JELENLEG nem üldözik az ország egész területén, az 56'-os magyarokat viszont a forradalom leverése után Magyarország egész területén üldözték volna.

Na látod ezért undorító és aljas dolog a hősként harcoló 56'-os magyarokat ezekhez a gyáva, az első puskalövésnél elfutó, utcán tomboló csürhéhez hasonlítani!

2015. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 tetro ***** válasza:

10.50

én azt látom, hogy van egy jogi fogalom, ami fekete-fehéren leírja, hogy ki menekült és ki nem. te pedig tetszőlegesen felülbírálod ezt, és elkívánod dönteni, hogy kinek adod meg a jogot és kinek nem. mert az azért nem túl egzakt, hogy szerinted ki bátor és ki nem...

és sajnos akárhogy libsizel, meg beszélsz itt hülyeségeket a hősök emlékének meggyalázásáról, én csak egy egyszerű jogi kérdést tettem fel neked, semmi többet.

2015. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

Azt értsd már meg hogy az 56'-os magyarokat ne hasonlíthasd ezekhez az utcán tomboló viselkedni nem tudó csürhéhez. Amelyik nem képes tiszteletben tartani az európai értékeket, jogot és az itteni hagyományokat annak semmi keresnivalója itt, még akkor sem ha politikai menekült!

Tudod mi a legundorítóbb? Hogy idejön gyújtja fel a kukát, őrjöng az utcán, fütyülget és szexuálisan inzultálja az itteni nőket, a felelősségre vonás alól meg szépen kibújik mondván "én politikai menekült vagy nem lehet engem visszatoloncolni". Azért álljunk már meg egy kicsit!!

2015. aug. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
27%

Nem vagyok köteles az otthonomba (Magyarország) befogadni olyat aki nem tartja tiszteletben a szabályaimat!

Felvetődik a kérdés melyik az erősebb a menekültek joga, vagy a magántulajdon védelméhez való jog?

2015. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 tetro ***** válasza:

11.14

azt értsd már meg, hogy ez mind a te egyéni véleményed: "Azt értsd már meg hogy az 56'-os magyarokat ne hasonlíthasd ezekhez az utcán tomboló viselkedni nem tudó csürhéhez. Amelyik nem képes tiszteletben tartani az európai értékeket, jogot és az itteni hagyományokat annak semmi keresnivalója itt, még akkor sem ha politikai menekült! "


Ez nem egy egzakt jogi fogalom, mint amivel dobálózol. De zárjuk ezt rövidre. Kérlek linkeld be a jogszabályt, amely leírja kiszámít menekültnek és mutasd meg a paragrafust amely alapján azt állítod hogy az 56-osok menekültek voltak egy kontinenssel arrébb is, a szír "csürhe" viszont itt nem az. Ez fekete-fehéren le van írva, akkor szedd elő.

2015. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 tetro ***** válasza:

11.23

mert a te lakásodba szállásoltak el menekülteket? :()

2015. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
11%

Magyarország és Budapest az én otthonom. Miért vagyok köteles befogadni olyat az országomba és a városomba aki nem tartja tiszteletben a szabályaimat (magyar jogszabály)?

Miért előrébb való a menekültek joga a magántulajdon védelménél? Erre válaszolj!

2015. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
A két szócsatázóhoz szólnék. Szerintem valahol mindegyikőtöknek igaza van.Valóban a magyarok harcoltak,de vesztettek és kénytelenek volta menekülni az orosz tankok elől. De ha jogi értelemben nézzük,jogilag csak az első biztonságos országban számítasz menekültnek onnan túl már migráns vagy.Így az USA-ba ment magyarok nem számítanak jogi értelemben menekültnek mégha amugy menekültek is. Viszont akkor is van különbség abban, hogy mi nem azért hagytuk el magyarok az országot mert lehazudtuk a csillagos eget is mint ezen emberek közül sokan, hogy háborús övezetből jött,közben meg puszta gazdasági nyerészkedő vagy ISIS-es tag, hanem tényleg volt is mi elől menekülnünk. Na és aki meg tényleg háborúsból jön közülük abban bizony igaza van, hogy valóban elmenekülnek az ISIS elől miközben mi magyarok is kint harcolunk az államukért.Ilyen alapon nem összehasonlítható a kettő helyzet. Mert a magyarok tényleg menekültek,és előtte harcoltak, míg ők nyomban elfutottak és még nekünk kell megvívni az ő harcukat és amíg közülük sokan csak hazudnak gazdasági nyerészkedésből addig annak idején erről szó sem lehetett mivel kerítés volt és nem szállhatták meg csak ilyen jöttem láttam itt vagyok módszerrel másnak az országát illegális bevándorlással, mert lelőtték volna őket. Hát akkor most miről vitázunk????Azok között magyarok voltak akik valóban harc elől mentek és nem tudtak köztük besurranni gazdasági nyerészkedők, itt meg a határok lebontása miatt jön mindenki aki nem szégyell. Innentől teljesen mindegy, hogy csak az első biztonságos államban meg kéne állniuk..A gazdasági nyerészkedő nem nyilván, az ISIS-es nem fog, a bűnöző akik velük bejöttek nem fog megállni, és a háborús sem fog csóri országban megállni, h esélye se legyen dolgozni....a jogszabály csak puszta iránymutatás innentől,de gyakorlatban nem működik.
2015. aug. 31. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!