Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mi az igazság?

Szerinted mi az igazság?

Figyelt kérdés

Vannak a migránsokkal kapcsolatos fotók videók. Az egyik oldalról az van, hogy jajj szegények. A videók, képek elszomorítóak róluk. A másik oldalról a balhét látni, azt ahogy telibexarnak mindent, rongálnak követelnek.

Aki a keletinél vagy hatr mellett lakik hogy látja? Mi a valóság? Melyik oldal a szavahihetőbb ezügyben?



2015. aug. 30. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Mi van, ha a világ nem fekete vagy fehér?


Mi van, ha vannak szegény menekültek, és vannak hőbörgő migránsok?


Mi van, ha minden oldal a saját mondanivalójának igazolására akarja használni a helyzetet és előnyt kovácsolni, miközben egy harmadik álláspont az igazság?

2015. aug. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy valaki nehéz helyzetben van és segítségre szorul, és az, hogy mellé nem elfogadható módon viselkedik, miért zárnák ki egymást? Van egy helyi kisebbségünk, akikről (általánosítva) ugyanúgy elmondható mindkettő.
2015. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen emberek akiknek nem ezt igertek


Van ilyen is olyan is

Az EU nak azt kell mérlegelni hogy be tudjuk e fogadni menekültek millióit. Ha nem akkor le kell zárni a határokat

2015. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én csak rosszakat hallotam rolluk... Itt debrecenben elszabadult a pokol mióta itt vannak... Kirabolják az embert megverik ott végzik el a dolgukat ahol épp rájuk jön pl. A nagy templom lépcsöje elött

Nincs bennük semmi erkölcs... Nem szégyelnek a szökőkútban fürdeni csak háborognak nekik semmi sem elég jó... Itt a táborban teljes ellátást kapnak meleg ételt amit össze visza hajigálnak.... Én bisztos is h nem hagynám ezt.... Viaaza küldeném öket a francba

2015. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!