Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért olyan intoler...

A magyarok miért olyan intoleránsak a menekültekkel?

Figyelt kérdés
Undorító ahogyan a magyarok bánnak a menekültekkel, mintha mindegyik menekült valami gonosz terrorista lenne.
2015. aug. 14. 17:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
31%
Én náci vagyok és minden menekültet kivégeznék. Mi ezzel a problémátok?
2015. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Kedves 12-es

Szerencsére az állam megteszi ezt helyettem. Az egyetlen gond itt csak a magyar lakosság intoleranciája.

2015. aug. 14. 17:30
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

"Kár hogy nem kapnak költőpénzt, nem járkálhatnak szabadon és hamar éhen halna az a 2 kezdő orvos ha ennyi lenne a fizetése. "


Mitől halna már ében? Egy kezdő orvos többet lop mint a mi kettőnk fizetése együtt.

2015. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%

"

Szerencsére az állam megteszi ezt helyettem. Az egyetlen gond itt csak a magyar lakosság intoleranciája."


Erre is van megoldás. Takarodj ki az usába!

2015. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Honnan tudok, hogy itthon élek?
2015. aug. 14. 17:34
 16/27 anonim ***** válasza:
56%

"Nem intoleránsak, csak könnyű őket megvezetni."


A családod lemészárlása után téged is könnyű lesz megvezetni, még akkor is ha most nem hiszed.

2015. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%

"Honnan tudok, hogy itthon élek?"


Mindenki itthon (otthon él) kérdés kinek ez hol van. Hol máshol élhetnél mint "itthon"?

2015. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%

Látszik, hogy te se láttál még betolakodót. Múltkor jártam a Keletinél, ahol csöveznek. Minden lányt zaklattak, aki elment a közelükben. Én nem vagyok az, de hosszú hajam van, és valószínűleg ezért az egyik még nálam is majdnem bepróbálkozott.

Mellesleg terroristák is akadnak közöttük. Vajon miért van, hogy 90%-uk férfi?

2015. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
30%
Mindnek vennék egy töltényt 200 ftért, ez hajlandó vagyok készpénzben még most kiperkelni. Amikor el akarjátok fogadni, nehogy már késő legyen!
2015. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
27%
A magyarok a világon mindenkivel szemben intoleránsak, egymással szemben is. Halál mindegy, hogy a háborúból menekülő szírekről, pirézekről vagy marslakókról van szó, mindenkire fröcsögni fognak, mert sosem okolnák saját magukat a sikertelenségük miatt.
2015. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!