Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki és miért undorodott meg a...

Ki és miért undorodott meg a politikától?

Figyelt kérdés
Mert én már nagyon unom,nagyon undorító az egész!!!!!
2010. márc. 8. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem. a válasz h miért a múlt és a jelen hercehúrca
2010. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
én a Jobbik miatt :)
2010. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én a politikusoktól undorodtam meg. Régen még hallgattam őket, ma azonnal elkapcsolok, ha bármelyik megszólal. De a politikából nem ábrándultam ki, mert abból nem lehet. A politika ugyanis nem a lopás meg a hazudozás csak, hanem a közélet, a közügyek intézése. Ez közvetlenül rólunk szól, azt nem tehetjük meg, hogy ez nem érdekel. Politizálni kell, és ezt csinálja is rengeteg ember: Gondolkodik, vitatkozik, véleményt formál a munkahelyen, otthon, a kocsmában, akárhol. Én legfeljebb ebben a gondolkodásban már nem veszem figyelembe Lendvai Ildikó, Orbán Viktor meg Dávid Ibolya süketelését.
2010. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Én azért mert már kezd nem hitelessé válni egyideje,amit ott a parlamentben rendeznek!Egymással vannak elfoglalva,hogy a Fidesz igy meg úgy..,és ugyanez visszafele,ahelyett,hogy az ország helyzetével lettek volna elfoglalva!
2010. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Én a "mentelmi jog" intézménye miatt.

A szomszédom kislányát egy országgyűlési képviselő gázolta el, szerencsére nem lett komoly baja, de annak a köcsögnek még annyi sem.

2010. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
21:36-os vagyok..,elnézést elirtam:"hitelessé"-t irtam de hiteltelennét akartam irni!!!
2010. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy balkáni ország, balkáni nemzettel -már természetesen a többség-. Azt kaptuk, amit az ostoba többség akart. A volt kommunista országok szinte mindegyike lehagyott minket. Magyarnak lenni lassan olyan "szégyen", mint cigánynak. Én egyáltalán nem vagyok büszke arra, hogy ebbe a nemzetbe születtem.

Miért nem lehetett kissé nyugatabbra és északabbra!:S

2010. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc és azért mert csúnyát mondtak rá. :)
2010. márc. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz pártpolitikával, mert unalmas. :)

Figyelj inkább a nemzetközi eseményekre.


Amúgy hülyeség megundorodni a politikától, mivel az egész társadalmi életünk is csak politika.


Pl. Szilvi úgy gondolja, hogy Eszter vagányabb barátnője lenne, mint Ivett, ezért elkezd neki nyalni, majd ketten kicsesznek Ivettel, mert ezzel is csak erősítik a barátságukat.


Na! Tiszta politika...

2010. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, tehát nem a politika undorító hanem a politikus emberek.
2010. márc. 9. 15:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!