Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-re szavazol Te is?

Az MSZP-re szavazol Te is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 02:30
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
88%
Nem... de várj csak, NEM!
2010. márc. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
93%
nem
2010. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
88%
Dehogyis!
2010. márc. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
81%

Épeszű ember, nem értem hogy szavazhat az MSZP re?

Annyira logikátlan és élet idegen, mintha kiöltöznének a marhák a vágóhídnak!

2010. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
69%

Egyetértek, épp eszű ember nem szavaz az MSZP-re.


Amúgy továbbra is tartom, hogy IQ teszt és tudásfelmérővel (belekérdezni pártprogramokba) együtt lenne csak értelme a szavazatnak, akkora arányban ahány pontot elért.

Lenne itt 100.000 x 0 pont az MSZP-nek

2010. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy továbbra is tartom, hogy IQ teszt és tudásfelmérővel (belekérdezni pártprogramokba) együtt lenne csak értelme a szavazatnak, akkora arányban ahány pontot elért.

Lenne itt 100.000 x 0 pont az MSZP-nek


Áhh!


Van ennél sokkal demokratikusabb és autoszelektívebb megoldás!


Kellene egy 60-65% os középréteg, középosztály, a társadalom szerkezetébe, a mostani 20-25% helyet.

Ők tudnák hogy mi viszi előre a társadalmat ösztönösen, és nem az inaktívok döntenék el a választások sorsát!


Ja hogy az nem tetszene a nagytőkének, mert piacit vesztenének, és lenne verseny a dolgozókért a munkaerőpiacon? 20 éven át csak a nagytőke és a multik számítottak a gazdaságba, a választásokon meg a nyugdíjasok. Ezt eredményezte, és talán ennek a 20 évnek elégnek kellene lenni, hogy változzon a helyzet.

2010. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
89%

Attól az a 60%-os középosztály még lehet tudatlan vagy megvezetett birka.

Abban viszont egyetértek, hogy beleszámíthatna még a szavazatba az is, hogy mennyit adózott az illető az elmúlt 4 évben

2010. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
45%
hát persze és utánna elmegyek skandináv lottót játszani
2010. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
27%
Kedves IQ-betyár, neked mennyi az intelligencia hányadosod, én sokad magammal az emeszpére:) fogok szavazni, azegyéni teszttel mért hányadosom 158.
2010. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
24%

nagyon jól teszed, enyém csak 157. Bár ezt angol nyelvű amerikai teszten értem el, és hát csak középfokú angolom van, nem felsőfokú.

Arra akartam célozni, hogy míg te és én tudjuk kire szavazunk és miért (logikusan), addig a sok ösztönlény IQ betyár meg leépülő nyugger nem, és az ő szavazataik is annyit érnek, mint pl a tied és enyém. Csináltam a témának egyébként egy kérdést.

2010. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!