Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ez most, hogy van?

Jobbikosok! Ez most, hogy van?

Figyelt kérdés

Az elején tisztáznám,hogy nem vagyok se Fideszes,se MSZP-s-SZDSZ-es,se Mdf-es.


Csak azt furcsállom,hogy ha a Jobbik egyik tagjáról kiderül valami,akkor a párt még attól tisztességes,legalábbis ezt mondják,vagy elterelik a témát valami másmire,esetleg az a szöveg jön,hogy a többsége rendes és a párt nem vállal felelősséget tagjaiért.


DE!Kiderül valami a Fideszről,MSZP-ről,vagy a többi pártról akkor ők mocskos komcsik,hazugok,korruptak és még kitudja micsodák.

Ilyenkor mért nem azon gondolkodnak el,hogy attól még vannak ott rendes emberek,nem korruptak stb?Akkor őket miért veszik egy kalap alá?

Javítsatok ki ha nem így van ,de nem emlékszem arra,hogy mondjuk a Fidesz 1990 körül bűncselekményeket követett volna el.A Jobbik még a Parlamentben sincs,de már most is derülnek ki róluk(tagjairól)a törvénytelen dolgok.Mi lesz később,amikor még nagyobb hatalom és pénz lesz a kezükben?

Mért van az,hogy a Jobbik szimpatizánsok nagy része,mind az interneten,mind az utcán erőszakosak,visszataszítóak,kötekedőek?

Tudom,hogy másik nagy részük amúgy normális,tisztességes,nem bunkó és vannak jó gondolataik,de akkor is a többi megáll az olyan gondolatoknál,mint pl:Büdös zsdó,meg cgány,és aki nem velünk van az ellenség.


2010. márc. 6. 18:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Jobbikra fogok szavazni, nem vagyok visszataszító (egy dolog, hogy rondának születtem, de tiszta vagyok), életemben nem kötekedtem...inkább a drágalátos cigányok (mszp - szdsz szavazók, néha a fidesz veszi meg hamarabb a szavazataikat konzervekért) ilyenek.


Mellesleg amint kiderül, hogy olyan is belépett a Jobbikba, aki nem oda való rögtön kiteszik...míg a parlamenti egypártban fedezik kollektíven. És aki egy ilyen ügy után nem hagyja ott azt a pártot, az is bűnrészes lesz...Vona rögtön kilépett, ezzel bizonyított már.

2010. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem is azt írtam,hogy minden Jobbikos visszataszító,hanem azt,hogy nagy részük az és ezt a jellemükre értem,nem a kinézetükre.Ezt-mármint,hogy visszataszítóak-ezen az oldalon és a való életben is tapasztalom,tisztelet a kívételnek.
2010. márc. 6. 21:09
 13/19 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztalom hogy az emberek ma Magyarországon mindig keresnek valami okot hogy támadhassák embertársaikat.

Példák:

-Autóvezetés (agresszió) minden sofőr idegbajos szídja a másikat pedig kivűlről nézve ő ugyan olyan hülye mint az előtte haladó (tisztelet a kivételnek)

-Tömegközlekedés (agresszió)ellenőr-utas utas-utas agresszívak minden ellenőrt leakarnak ütni ha kéri a jegyeket és nincs.

-Bárhol várok a soromra (agresszió)közért, orvos , piac,hivatali irodák, mindenhol agresszívak az emberek.

Nem hiszem hogy ez lenne az emberek legnagyobb problémája hogy a Jobbikosok kicsit elhivatottabbak az átlagosnál...Inkább az nagy baj hogy ismét van miért egymásnak ugrasztani a jó népet...ez lesz a vesztünk, ezért döntünk majd rosszul a választáson.Ezt harcot nem a Jobbik kezdte hanem a két nagy párt, már ők megkezdték a nép bomlasztást mert rájöttek ameddig játsszák a jó zsaru-rossz zsaru szerepet addig a jó nép nem azzal foglalkozik hogy megint eladtak valamit ami az állam tulajdona.Ezért tartunk itt hogy eladtak mindenünket amit csak lehetett és osztoztak a zsíros lóvén, mert becsületük ha nincs is de pénze az van mindnek.

2010. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A nagy kulonbseg az, hogy a Jobbik nem akarja elsimitani az ugyet es az urge addig nem parttag ameddig a per folyik. A FIDESZMSZP az elsimitotta volna orakon belul!!!
2010. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

23:46

jé! csak megjelent egy elvtárs is... na ez a bajom a jobbikkal...

2010. márc. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A Jobbiknak több ezer tagja van, ha egyik tegyük fel korrupt és lop, akkor a többi tag is automatikusan tolvaj lesz? Ha magyarországon egy ember megöl valakit, egész Magyarország gyilkos lesz? Az mszpsek szétlopták az országot, annélkül, hogy börtönbe kerültek volna. A Jobbik meggyanúsított tagja azonnal lemondott míg nem tisztázza magát.Ha a tolvaj mszpsek is mind lemondtak volna mikor gyanúba keveredtek, rég nem lenne mszp!
2010. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"A Jobbiknak több ezer tagja van, ha egyik tegyük fel korrupt és lop, akkor a többi tag is automatikusan tolvaj lesz?"


Nem,természetesen,de a Jobbikba jóval kevesebb ember van,mint az MSZP-be vagy a Fideszbe.Ott nyílván többen buknak el,mert többen is csalnak,lopnak.Azért a Jobbikról is kiderült már ez és az.


" Az mszpsek szétlopták az országot, annélkül, hogy börtönbe kerültek volna"


Azért ez általánosítás.

2010. márc. 7. 16:32
 18/19 A kérdező kommentje:
Azért azt nem hiszem el,hogy ti legbelül teljesen "tisztának"gondoljátok a Jobbikot.Azért ha egy párt tagja elkövet valamit, akarva akaratlanul is,de az ember szemében biztos nem lesz ugyanolyan,mint az előtt.Másoknak lehet hazudni,de magadnak?
2010. márc. 7. 16:40
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja igaz de te kit tartasz ma még "tisztának".Valamilyen úton módon mindenki csal.....A jó isten egyedül a földön talán aki még nem csalt, de remélem nem mszp-s mert akkor tuti korrupt ő is:)
2010. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!