Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják kiölni a magyar...

Miért akarják kiölni a magyar futballból a fanatizmust?

Figyelt kérdés
Folyamatosan szurkoló ellenes intézkedéseket hoznak. Nemhogy örülnének, hogy járnak az emberek magyar meccsekre. Szinte alig szokott lenni rendbontás, ami van is az általában a stadionon kívül történik. Egy két pofon eldurran maximum. Miért kell ezt ilyen véresen komolyan venni?
2015. júl. 26. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Már bocsánat, de a fanatikus=/=szurkoló.


A szurkoló ugyanis a csapatért, a csapat győzelméért megy ki a meccsre (azért, hogy biztatásával inspirálja a játékosokat), a fanatikus pedig leginkább a saját alantas ösztönei kiéléséért.


Szóval nincsenek "szurkoló ellenes" intézkedések, legfeljebb a szurkolók életét megnehezítő fanatikusellenes intézkedések.

2015. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Fanatizmus = Vakhit. A valóság figyelmen kívül hagyásával, merev - indokolatlan - ragaszkodás egyes eszmékhez, elvekhez. A fanatikus embert nem lehet meggyőzni arról, hogy amihez ragaszkodik, az nem ésszerű. A fanatikus ember ingerülten elutasítja az ellentétes véleményt, s saját álláspontját képtelen módosítani.

Ne használjuk már olyan fogalmakat, amiknek nem tudjuk a jelentését...

2015. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Most törölték el a szurkolói kártyát! (Kivéve a Fradinál.)
2015. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

1# Te valami Kub*szov bérenc vagy? :D


Fanatizmussal a szurkolók a 12. emberek, ez a Fradinál nagyon így volt, most hogy a fanatizmust és a szervezett szurkolást kiölték a meccsek színvonala nagyon sokat zuhant.

2015. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt nem értem, miért nem lehet kulturáltan, a csapatot buzdítva drukkolni, miért arról kell szólnia egy meccsnek hogy anyázás, ordibálás, balhé?
2015. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

#4


Nem, kérlek... csak egy szurkoló.

Aki nem szereti, ha összekeverik a söpredékkel.

2015. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Jól írtad! "Szinte alig szokott lenni rendbontás". Mióta a balhézósok nem mehetnek be. Szkennerelni félnek mert lebuknának ha randalíroznának. Sállal takart arccal meg csukjában voltak kemények mindig is. Én osztottam pár pofont ilyennek a metrón még mikor versenyszerűen boxoltam jó 10 éve. (Rángatták a kapaszkodót meg üveget ütötték)
2015. júl. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Ami nincs, abból nem lehet kiölni semmit. Ami mesékre, pénzre, kényszerre épít, az nem sport, így nem futball. Ami ma Magyarországon rossz, azt a futballban és a gazdaságban egyaránt a fanatizmus (vakhit) okozza. Amely nem tűr ellenvetést, más véleményt semmiféle téren.


És ha egyszer megszűnik a fanatizmus, ki tudja, tán még magyar futball is lesz. Amiért érdemes szurkolni. Én ezért nemcsak szurkolok.

2015. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

6# És meccsekre is szoktál járni? Idegenben is? Kötve hiszem mert múltkor még azt mondtad Németországban laksz.. Mikor voltál utoljára meccsen?

Balhék nincsenek azt mondjátok? Épp pár hete büntették meg a Fradit a szuperkupa után mert a szkenneresek nem tudtak viselkedni :D

Áprilisban is volt egy 200ezres büntetés, most májusban a pápa elleni meccsen is büntettek, a Haladás ellen 150ezer forint büntetés volt, ez mind csak ebben az évben, köszönhetően a szkennereseknek :D

Akkor mi is változott?

Olyan jó hogy azok osztják az észt a témában akik életükbe nem voltak még meccsen, a média által felfújt balhékról pedig csak a TV-ből értesültek.. :D

2015. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek 9. válaszoló! Nevetséges ez az egész rendszer...
2015. júl. 26. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!