Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy a balíbek csak...

Lehet hogy a balíbek csak szürkeséget hoztak a magyarok életébe, és mióta a Jobbik színpompás nemzeti aurája kirajzolódott, a Fidesz is egyre szürkébb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Kik azok a balíbek? Ballibek, esetleg. Ami persze baromság, mert aki szerint pl Kóka ballib, az szarjon sünt. No, de amúgy nem is értem a kérdést, mitől lenne az színpompás, hogy csak a magyart, és a magyart, és semmi mást? Éppenhogy az a szürke.
2010. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Igaz egyébként, bár nekem is elegem van a szivárványos ratyikból meg a multikultiból...
2010. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kik azok a balíbek? Ballibek, esetleg. Ami persze baromság, mert aki szerint pl Kóka ballib, az szarjon sünt. No, de amúgy nem is értem a kérdést, mitől lenne az színpompás, hogy csak a magyart, és a magyart, és semmi mást? Éppenhogy az a szürke.


Jahh, ballibek ok!

A szarjon sünt sem rossz!

De nálunk ez a balliberalizmus ha tetszik ha nem.

Persze külföldön sem sokkal jobb a helyzet, és ezért ne engem okolj aki ezt kimondja. Hanem a Blair izmussal beszivárgott felfogást a világban.


A magyarok mi vagyunk és a mi magyar gazdagságunkat és nemzeti értékeinket tagadták eddig ezek a latrok!

A mi lehetőségeinket szűkítették a minimumra.

Amit a külföldről tud az átlag magyar, az nem a valóság.

Az egy lepel amire vetített a média, és azt sugallta ott a szemed előtt. Hogy egyre közelebb van!

Közben meg egyre távolabb kerűltünk.

Nekem nem kell a ballib varázslat, hogy láthatod a Tv ben Ibizát, és akkor már szabad vagy. Én olyan lehetőséget akarok a saját hazámtól, hogy oda is mehessek.

Nem a nagy Eus szabadság megfoghatatlan sugárzása érdekel, hanem a materiális haszna.


A felismerés színeit adja a Jobbik, aki megmutat dolgokat azoknak akik eddig nem értették mi is a baj.

És nagy tévedés hogy be akarnak zárni, hiszen ha a magyarok nem szolgák lesznek hanem partnerek az lesz a színpompás szabadság.

2010. márc. 5. 15:16
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha a késelős cigány kultúra támogatása szerinted színes, akkor inkább leszek szürke, mint tarka-marha.
2010. márc. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

"Lehet hogy a balíbek csak szürkeséget hoztak a magyarok életébe"


Az, hogy kinek szürke vagy színes az élete, nem a politikától függ. Akinek az élete "szürkesége" a politikától függ, az valószínűleg politika-mániás vagy politikus. A legtöbb ember egyik sem.


"mióta a Jobbik színpompás nemzeti aurája kirajzolódott"


Értelmetlen kifejezésekkel ne terheljük a közönséget. Mi az az aura? Hogyan "rajzolódik ki"?


"a Fidesz is egyre szürkébb?"


Biztos nem olyan fiatalos, mint 20 éve, amikor 25-30 évesekből állt a párt, ha erre gondolsz.

2010. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem, az nem színes. A cigányzene az. De pl az is színes, hogy ellenben a szocreállal, megfizethető kis kifőzdék tucatjaiban ehetsz egészen eltérő ételeket, megannyi lapra fizethetsz elő, és akár még a fennálló rendszert is ordenáré stílusban szidhatod.
2010. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem, az nem színes. A cigányzene az. De pl az is színes, hogy ellenben a szocreállal, megfizethető kis kifőzdék tucatjaiban ehetsz egészen eltérő ételeket, megannyi lapra fizethetsz elő, és akár még a fennálló rendszert is ordenáré stílusban szidhatod.


De ezeknek a színeknek mi köze a ballíbekhez?

Ezeket nem lehet a ballíbekhez kötni, főleg a cigányzenét!

Viszont azt hogy ma már nincs is olyan hely ahová elmehetnél és élőben hallgathatnád mert annyira szar a gazdasági helyzet hogy 20 év alatt 100 hasonló helyből 99 besokalt az inkább.

2010. márc. 5. 15:39
 8/10 A kérdező kommentje:

Értelmetlen kifejezésekkel ne terheljük a közönséget. Mi az az aura? Hogyan "rajzolódik ki"?



A te intellektusod hiányai miatt csak nem érezhetem magam én kellemetlenül!

2010. márc. 5. 15:46
 9/10 anonim ***** válasza:
nem lehet.
2010. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szürkeséget? Fejsd már ki mire gondolsz, így csak egy szépenhangzó dumát nyomsz aminek se füle se farka? Milyen balibek, mért lenne színpompás a jobbik (piros fehér zászló már egy színpalleta)?
2010. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!