Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtátok, hogy Vona eredeti...

Tudtátok, hogy Vona eredeti neve Zázrivecz Gábor?

Figyelt kérdés
ami nem túl magyaros név..
2010. márc. 4. 15:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
nem ez az eredeti neve. Pont olyan mint a Likud Viktor. wikipedia hazudik
2010. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
És? Az Orsós vagy a Demszky magyaros?
2010. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
nem, csak vona a megtestesült magyarságnak képzeli magát.
2010. márc. 4. 15:41
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Miért képzelné magát a megtestesült magyarságnak? Csak ki akar húzni minket a sz.rból. Egyébként meg ha vitázni akarsz, linkelj forrást, videót!
2010. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Idézet a vonagabor.hu-ról:


"Másik meghatározó családi élményem a hazáért való önfeláldozással kapcsolatos. Mint akkoriban sokaknak, nekünk is volt második világháborús, hősi halottunk. Apai nagyapám, Vona Gábor Erdélyben esett el a szovjet csapatok elleni reménytelen harcok során. Édesapámat kétszer látta, mindkétszer csecsemőként. A családi legendárium szerint kedves, szerény és jó ember volt. Fiatalon megözvegyült nagyanyám évekkel később hozzáment Zázrivecz Józsefhez, aki nevére vette az édesapámat is, és felnevelte. Így születtem én Zázrivecz Gábor néven. Az érettségi megszerzése után régi vágyamat váltottam valóra, amikor visszavettem a vér szerinti nevemet hősi halott nagyapám emlékére."

2010. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

előző vagyok.

kicsit utána kéne nézni a dolgoknak és akkor rájönnétek,hogy nem kell mindent elhinni első hallásra.

2010. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2010. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
igen, mert az apját vagy a nagyapját (most hirtelen nem tudom, melyiket), örökbefogadta egy Zázrivecz nevű ember...szóval a név nem vér szerint öröklődött...azért is vette fel később a Vona nevet, amely vér szerint illeti meg
2010. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Nos,most sajnos nem jött össze a provokáció "kedves" liberális elvtárs.Sok sikert a következő próbálkozásodhoz!
2010. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok liberális, mszp se, fidesz se, jobbikos se
2010. márc. 4. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!