Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy minden...

Miért van az hogy minden hónapban vagy héten összevernek vagy megölnek a cigányok valakit?

Figyelt kérdés

Már lassan minden héten hónapban olvasok olyan híreket hogy megvernek megölnek magyarokat a cigányok.Most volt pár napja hogy intenzívre küldték szerencsétlen embert mert vissza mert szólni vagy az idős nénit akit taknyos 14 éven aluliak öltek meg,a diák gyereket akit addig vert a bokszoló cigány míg meg nem halt, vagy Olaszliszkai lincselés, de még sorolhatnák sokat!

Meddig fog tartani és tényleg nem lehet ellenük tenni semmit és miért ússzák meg ilyen enyhe büntetésekkel a legtöbben ??


2010. márc. 4. 02:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

El vagy te tévedve!

Nem "minden hónapban vagy héten", hanem naponta!

...csak a hírekbe nem teszik be.


Azért van, mert mindegyik párt meg akarja nyerni velük a választást, így egyik sem nem teszi szóvá, a cigányokkal szembeni megfelelő fellépés szükségességét.

2010. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
És mért van az hogy ha elmennek dolgozni nem kapnak mnkát mert cigányok (igen van aki el megy dolgozni). Miért van az hogy rájuk gyujthatják a házukat és az 5 éves menekülö kis gyereket sörétessel lövik le?Miért van az hogy mindenki általánosít? Hogy az összes ilyen?
2010. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Aki ezt csinálja az EGY köcsög és nem az összes...
2010. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Miért van az hogy rájuk gyujthatják a házukat és az 5 éves menekülö kis gyereket sörétessel lövik le?" - Mert a cigányok a cigányokhoz is ilyenek!

Cigányok csinálták.

2010. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Más kultúra.
2010. márc. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A cigányoknak nincs kultúrájuk. A cigányoknak szokásuk van, legfeljebb hagyományuk.
2010. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%
én skinhead vok szentem ki-kell irani öket (mind)
2010. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
19.37 vok direkt iram igy h ne vegyék le am lemaradt h SZEBB JÖVŐT és tényleg olvassátok a kuruc infot
2010. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azért, mert ebben az országban nagyon rossz törvények vannak. Mitől kellene félniük? A rendőrök félnek tőlük és nem fordítva. Ezt a linket ma kaptam (kicsit sarkítva talán, de sok benne az igazság):

[link]

2010. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Igazatok van szinte minden nap csinálnak valamit csak nem tudunk mindenről.De akkor is tenni kell ez ellen valamit mert ez így már nem mehet tovább !

Ja és ha jól tudom az állatoknak nincs kultúrájuk csak esetleg ösztönük és ezeknek az állatoknak is csak az van!

Skinhead!

Szerintem is azt kellene velük csinálni.Ezek nem emberek ezek állatok de lehet hogy még annak se lehet őket mondani mocskos csótányok!

2010. márc. 20. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!