Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok már ezt a sok...

Nem unjátok már ezt a sok Holokauszt témát?

Figyelt kérdés

Nekem már tele a hócipőm, hogy mindig erről van szó, ezt dörgölik az orrunk alá. Mintha mi tehetnénk erről bármit is. Miért nem szállnak már le erről a témáról a zsidók és pártolóik.

Nem vagyok antiszemita, habár ilyen kérdésért ezt szokták itthon mondani.


2010. márc. 3. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jajj, hát nem érted?

Az örmény népírtásról valamiért nem hallok minden órában, arról nem igazán akarnak meggyőzni egyesek, hogy milyen rossz volt szegény örmények sorsa.


Figyelj, elmegyarázom.


1, Ha nem menne folyton a holokausztsulykolás, akkor nem lenne annyi cáfolója.

2, Ha nem lennének cáfolói, nem kellene törvény a cáfolók ellen.

3, Ha nem lenne törvény ellenük, akkor nem lenne akkora felháborodás.

4. Ha nem lenne akkora felháborodás, nem lenne itt naponta 10 kérdés a holokauszttal kapcsolatban.


Érted már? Látod, hogy ki a gyökere az egésznek?

2010. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"1, Ha nem menne folyton a holokausztsulykolás, akkor nem lenne annyi cáfolója.

2, Ha nem lennének cáfolói, nem kellene törvény a cáfolók ellen.

3, Ha nem lenne törvény ellenük, akkor nem lenne akkora felháborodás.

4. Ha nem lenne akkora felháborodás, nem lenne itt naponta 10 kérdés a holokauszttal kapcsolatban. "


Hogy csak legalapvetőbb logikai bukfencet ragadjam ki az egészből:

Törvény van néhány napja, a holokausztot meg évek óta hozzák fel azok, akik állításuk szerint már hogy unják. És ennek megfelelően már előtte is egyfolytában mentek a kérdések e témában - továbbra is bátorítalak, nézd már meg, hányszor és milyen kontextusban lett felhozva csak itt. És utána ennek fényében ismét megkérdezném, ki is sulykolja a témát.


"A holokauszt súlykolás" rendre úgy történik, hogy valamelyik szerencsétlen berakja valamelyik ezerszer lejáratódott "cáfolatát", és akkor lehet elmagyarázni, hogy apám baromságokat beszélsz - persze tök feleslegesen, nem mintha érdekelné. Az esetek minimum 90%ában pont az az oldal hozza fel a témát, akinek állítása szerint annyira elege van belőle.

törvény néhány napja van, viszont a


Abban teljesen igazad van, ha nem lennének cáfolói, akkor nem kellene törvény és nem kerülne egyfolytában elő a téma. Már megint oda lyukadtunk ki, hogy na vajon kik hozzák be a köztudatba mindig, hogy már megint kénytelenek vagyunk beszélni róla?



Ugyan írd már le konkrétan, hányszor találkoztál a holokauszt témájával mondjuk az elmúlt egy évben úgy, hogy nem tagadásként vagy a 'már megint miért lett felhozva' típusként?

Én meg adok rá neked egy legalább 20-30szor olyan hosszú listát, hogy hányszor találkoztam vele, amikor megint így hozták fel.

2010. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 bumbi02 ***** válasza:

már nem azér, de ezen az oldalon csak olyan kérdéssel találoztam amit ti tesztek fel (holokauszt ellenesek)....

holokauszt törvényröl annyit: nem szeretkezhetsz, nem üritheted magad az utcán, a rohadt k*csögök mennyire sértik a szabadságjogomat nem?:

2010. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!