Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mi a véleményetek? Ez...

Erről mi a véleményetek? Ez Magyarország?

Figyelt kérdés

Elismerem a csávó is elég ostoba, hogy ennyire hagyta magát, de azért akkoris, hogyan lehet valaki ennyire lelketlen féreg? Ennyire valaki hogyan szarhat le egy másik embert? Na meg a másik, hogy ezt miért tűrik Még csak el se verik az ilyen kizsákmányolókat... Na meg ilyen nyilatkozatot senki sem vizsgál? Hiszen ez zsarolás.


[link]



2015. júl. 3. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
A magyar egy kizsákmányoló népcsoport.
2015. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Undorító. :( Sajnálom a bácsit nagyon. A riporter csajszit is lecsaptam volna.
2015. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell engedni a faji korcsosulást. A magyar ember a másik magyart mindig megbecsüli és inkább többet ad neki, mint amit kap. De ezek a korcsok ezek borzalmasak.
2015. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"A riporter csajszit is lecsaptam volna."


A riportert miért?

2015. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmi együttérzést nem mutatott, úgy beszélt mint egy gép, le se szarja az egész dolgot..
2015. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát a riporter csajból kicsit áradt a lenézés, de ennél a férfinál én se találtam volna szavakat, mert sajnos hülye volt őszintén szólva. Persze meg lehet érteni, hogy félt, de ilyenbe akkor sem szabad belemenni, meg jelenteni kell meg stb.. Amikor megzsarolták, helyébe abban a pillanatban felálltam volna és mennék a rendőrségre.
2015. júl. 3. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:

" Amikor megzsarolták, helyébe abban a pillanatban felálltam volna és mennék a rendőrségre."


Minek? Ez eleve egy komolytalan duma. Ezzel még a rendőrök is kiröhögnék. Egy szál munkáltatónak ugyanmár mi köze ahhoz hová veszik fel, azért bármilyen papírt is ad ki? Tudod ezt nekem hány vállalkozó letolta már? Egyszerűen pofán röhögtem, volt amelyik még 30 napos felmondási időt akart töltetni. Tudod mit mondtam neki? Én holnaptól nem jövök, hogy te még 30 napig fizeted az adóm és a TB-m az nekem csak jó. Tudod mi történt? Másnap már a kezemben voltak a papírjaim. Nem hiszed? Akkor járj utána! :)

2015. júl. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Nyugodt lehetsz, nem akarok visszamenni hozzátok.

Nagyon jól elvagyok itt Belfastban. :)

2015. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is jól elvagyunk itt nélküled!
2015. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos igaza van valóban. A magyar a magyart is lelketlenül átveri. Undorító nép a magyar, szégyenlem, hogy én is az vagyok, mivel én nem tudnék ilyen lenni. De ezzel szinte egyedül vagyok, annyira kevesen ilyenek és olyan nagyon rengetegen szemetek.
2015. júl. 3. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!