Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen beszűkült látásúak...

Miért ilyen beszűkült látásúak a jobbikosok?

Figyelt kérdés
Tegnap adtam 5 választ jobbikos kérdésekre, pl hány százalékot fog elérni és mivel nem azt írtam, hogy 99,99%, rögtön azt kaptam, hogy 0%ban volt hasznos a válaszod. Miért nem lehet elfogadni más véleményét?
2010. márc. 2. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Ne foglalkozz a százalékoddal, pláne ne a jobbikos kérdéseknél.
2010. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
esélytelen vagy velük szemben, észérvekkel nem lehet meggyőzni őket, csak a valóságtól elrugaszkodott (egyébként sokaknak tetsző) hazafias célok lobogtatása megy minden más kompromisszum kizárva
2010. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mondjuk azt tudom, hogy mindenünk a nagy magyarország visszaállítása, meg hasonló megvalósíthatatlan célok hajkurászása, de ez tényleg sok már...
2010. márc. 2. 20:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ez vicces..ki akarja visszaállítani Nagymagyarországot? Max segítséget szeretnének és támogatást nyújtani a határon túli magyarok részére..egyébként nem csak a jobbikos, hanem a többi párt szavazója is ugyanúgy leszavazza a jobbikosokat, ha nem vetted volna még észre, szóval nem értem miért sír a szád:)
2010. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
vannak oylanok akik itt osztják az észt, engem meg a komcsik pontoznak le állandóan, és akkor mivan? minden körnek megvannak a maga IQ betyárjai
2010. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Mit vársz egy csapat élettapasztalat nélküli díszmagyar tinitől meg alkesz egyetemistáktól.
2010. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, ne keverd az LMP-vel!
2010. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ki a f*szt érdekel a százalékod ? De most komolyan? És ki akarja visszaállítani Magyarországot? Látom fogalmad sincsen az egész politikáról, inkább legózz. Ezek a "tinik" még nem korruptak, és a magyar embereket képviselik, ezért jobbak politikusnak, mint a 20 éve ott ülő "elit". Titkosítási törvényt miért szavazták meg ?
2010. márc. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gyerekek ezt nézzétek meg és kapjatoka fejetekhez de rohadt sebesen:


http://www.youtube.com/watch?v=fuyzP2cAucY&feature=sub#movie..

2010. márc. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ne legyél előítéletes, mert akkor pont olyanná válsz, mint amilyennek a Jobbik ellenzői tartják őket: általánosítanak. A Jobbik támogatói között is vannak különböző emberek. Békésebb természetűek és hevesebbek. Szerényebbek és lelkesebbek. Sok ember, sok természettel. Légy megértő!
2010. márc. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!