Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz hogy Orbán, Köztársasági...

Igaz hogy Orbán, Köztársasági elnök akarna lenni?

Figyelt kérdés
nagyobb lenne a hatalma
2010. febr. 28. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Régen akart a Sándor-palotába költözni.Ő kezdte el a felújítást,csak közben leváltották a szavazók.Biztosan nem akar közt.elnök lenni,mert annak kevesebb a hatalma,mint a miniszterelnöknek.Örökös miniszterelnök akar lenni.
2010. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Örülök, hogy ráérsz. Csak unalmasak már picit ezek az Orbán-uralom kérdések.
2010. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg unalmas, és amúgy semmirekellő cigánygyereknek egyenlőre ahhoz van joga, hogy kitörölje saját magának.
2010. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lenne nagyobb a 6 alma.
2010. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Orbán cigány már régóta ácsingózik a Köztársasági Elnöki székre. Az egyik forgatókönyv szerint így akart kivonulni a hétköznapi vitákból. Egyébként régi tervük, hogy megerősítik a köztársasági elnöki intézményt, ahova Orbán cigány majd beül, aztán onnan rángatja a bábjait.
2010. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a Schmidt Pál lesz két évig mert akkorra betölti a 70 évet és ugye a magyar törvények szerint csak 70 éves korig lehet valaki közt. elnök. utána pedig Viktor lesz.Állítólag de nem tudom alátámasztani, Fidesz tag vagyok és ott kiszívárogtak ilyen hirek.Majd kiderül.Engem nem zavarna mert akkor nem ütné az órát sok dologba.
2010. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!