Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Finn bevándorlók behívását...

Finn bevándorlók behívását támogatnád?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 17:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
88%

"Finn bevándorlók behívását támogatnád?"


Mivel ők is befogadják a magyarokat, ezért igen. De de kicsi az esély, hogy valaha is ide jönnének.

2015. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
44%
Valamelyik baranyai faluban sok finn költözött, főleg nyugdíjasok.
2015. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
57%

"Harmadrészt a finnugor rokonság jegyében is."


Ha neked rokonaid viddőket haza, vagy hasítsál ki Finnországba.

2015. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
70%
Nem hülyék a finnek, eszük ágában nem lenne ideköltözni, baromi jó dolguk van otthon. Létbiztonság kell ebbe a ku--- országba, akkor többen mernek majd gyereket vállalni. Vagy lassan, de biztosan kihal a magyar nép, és akkor mi van? Úgyis önmagunk ellenségei vagyunk egy élhetetlen társadalomban.
2015. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
2015. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
60%

"Finnugor rokonság = kamu"


Jó, akkor te legyél rokon a turkesztániakal, pakisztániakkal, vagy a mongol kecskepárszorokkal, nekem tökéletes a finn rokonság.

2015. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
36%

"nekem tökéletes a finn rokonság."


Akko te is hasíccsál kifele.

2015. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
51%

"Akko te is hasíccsál kifele."


még van itt egy kis elintéznivalóm, de folyamatban van

anyud ma mit főzött ebédre?

2015. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
53%

"Jó, akkor te legyél rokon a turkesztániakal, pakisztániakkal, vagy a mongol kecskepárszorokkal, nekem tökéletes a finn rokonság." - ez preferenciaalapú kijelentés, nem tényalapú.

A legközelebbi rokonaink, a manysik, az ujgurok, stb. mind lúzerek saját ország nélkül. Eh...

('30-as évekből olvastam "tudományos" fejtegetéseket a magyar-germán rokonságról. Mert épp akkor az tűnt kifizetődőnek.)

2015. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
74%

"A legközelebbi rokonaink, a manysik, az ujgurok, stb. mind lúzerek saját ország nélkül. Eh... "


Na itt jön ki sokan miért utasítják el a finnugor elméletet, túl halszagú.. Azt bírom ebben az országban ugyanaz megy mint a románoknál, szlovákoknál: senkit nem érdekel a valódi történelem csak a felpumpált "mi vagyunk a világ urai" történelemhamisítások.

Én történésznek tanulok és pont az ilyen 8 általánost végzett hülyegyerekek teszik tönkre ezt a szakmát, hogyha Táltos Tomi megmondja nekik félrészegen hogy mi építettük a piramisokat akkor ez másnap hivatalos igazság lesz, aki ellentmond az mind Habsburg/zsidó/nyugati/amerikai összeesküvő. Hányingerem van tőletek.

2015. jún. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!