Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP FIDESZ háttérkoalíció?

MSZP FIDESZ háttérkoalíció?

Figyelt kérdés

Ha a Fidesz bizonyítja, hogy demokratikus párt, akkor az MSZP esetleg vissza lép a javára, ha így meg tudja akadályozni a Jobbik győzelmét egy választókerületben - mondta Mesterházy Attila.


Egy eseteleges visszalépéshez ugyanis, mondta Mesterházy a Baloldali Tömörülés ülésén, a Fidesznek előbb be kell bizonyítania, hogy demokratikus párt, és látni kellene a programjukat is. Egyelőre annyi biztos a miniszterelnök-jelölt szerint, hogy az MSZP most elsősorban szakmapolitikai vitákat akar a Fidesszel, és kormányfő-jelölti vitára is szükség van.


atv.hu


Fideszesek, erről mi a véleményetek?

Ha ilyet ki mer jelenteni Mesterházy, akkor ott már rég nincsenek ellentétek - szerintem -.


2010. febr. 28. 13:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok fideszes, de elszámoltatás és elszámoltatás között is van különbség. Orbán tudja, hogy övé a társadalom többségi támogatása, és meglepően békülékeny hangot üt meg az mszp szavazókkal szemben ( őket is várjuk a nemzet újáépítésébe, blablabla) ezzel szemben a jobbik stílusából az jön le, hogy a vezetőik szívük szerint kihírdetnék valamennyi mszp, szdsz mdf és lmp szavazó halálos ítéletét, és házi őrizetbe helyeznék a fideszedeket.
2010. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy nem látok mindent reálisan de ha a két "ősi ellenség" a Fidesz és az Mszp össze akar fogni, akkor valami nagyon-nagy bibi lehet.Azt szűrtem le hogy mind2 párt mocskolta a másikat hogy mennyire nem tesznek semmit és erre olyan híreket hallani hogy az Mszp visszalépne a Fidesz javára.Kíváncsi vagyok hogy mik derülnek ki ha Jobbik lenne a befutó.Vajon mit művelhettek ha ennyire félnek?
2010. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!