Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit a véleményetek Szekeresnek...

Mit a véleményetek Szekeresnek a politikai felelősségéről?

Figyelt kérdés

Az szerinte a felelőssége hogy nem történik semmi!

Szerinte bárhol előfordulhat az ilyen, és még az emberek örüljenek hogy kiderült. De akkor egy vezető minek is van a pozíciójában? Én eddig azt hittem azért hogy menedzselje a szakterületet. Az elméleti instrukciókat váltsa valóra és ügyeljen a költséghatékony megvalósításra.


Biztos én vagyok a hülye!


2010. febr. 28. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Nos, most le leszek hülyézve, de a miniszternek nem kötelező szakembernek lennie. Hülye dolog, nagyon hülye, de ez a helyzet: neki a pártja irányvonalát kell képviselnie. Az államtitkárok azok, akik szakemberek: az ő felelősségük komolyabb, mint szekeresé. Ha egy nagyvállalatban egy középvezető lop, ki a hülye: a vezérigazgató, aki jó eséllyel azt se tudja, ki az az ember, vagy a tolvaj főnöke?
2010. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szekér elvtárs az egy részeg dög.Még egy ilyen ember addig még rendben ,hogy valami miniszter mert hát elvtárs is meg a család az család(MSZP=Nagy rabló család=Magyar maffia).De pont honvédelmi.Az már hab a tortán.
2010. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nos, most le leszek hülyézve, de a miniszternek nem kötelező szakembernek lennie. Hülye dolog, nagyon hülye, de ez a helyzet: neki a pártja irányvonalát kell képviselnie.


Egy nagyvállalatnál, mint középvezető lop?


Ha csoportosan és folytatólagosan lopnak " többesszám" a közép vezetők! Úgy rúgja ki a menedzsment " a kormány" a szakigazgatót" Szekerest" mint a szél!


Az erkölcsi normákról nem is beszélek, hiszen a morális higiénia általános megromlása a cég, az ország, bukása!


Te soha nem dolgoztál még sehol pozícióban?

2010. febr. 28. 13:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!