Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Gyurcsány mit...

Szerinted Gyurcsány mit mondott Öszödön el valójában? Mi volt a mondanivalója és mi volt a beismerése?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam Öszödön, köröm nőt a ""lábamon!
2010. febr. 28. 09:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
sztem semmi nem volt igazából mondanivalója... csak célja
2010. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
2010. febr. 28. 09:27
 3/24 A kérdező kommentje:

sztem semmi nem volt igazából mondanivalója... csak célja


És az mi volt?

2010. febr. 28. 09:27
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Azt hogy zárt helyen elmondják az igazságot.Persze ott is finoman.Mindegy hogy volt benne kúrvázás , szitkozodás.De hát otthon is igy beszélnek az emberek.Ez az öszödi xar meg olyan volt mint egy családi nagy rendezvény.Mondhattak volna még cifrábbakat is.Össze is szarná magát a nép ha ennek a pár tolvajnak még jo néhány beszédét közzétették volna.Talán ott még elismerték volna hogy eladtak elloptak mindent
2010. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Amugy gyurcsány meg a bandája mikor beszédet tartott annak soha semmi értelme nem volt csak annyi hogy beszélt.Dödögtek össze vissza mindenféle baromságot.Folyton hazudtak.
2010. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"sztem semmi nem volt igazából mondanivalója... csak célja

És az mi volt?"


Hogy provokáljon.

2010. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%
Hallod!?Te nem tudod ezt feldolgozni,értelmezni?Hallgasd meg többször és higgy amit akarsz:)))
2010. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%

Hallgasd meg, olvasd végig a teljes szöveget. Sok olyan dolgot mondott, amelyet sajnos soha, senki nem emelt ki. A közbeszéd csak az "elkúrtuk" és a "k.rva ország" kifejezésekre volt vevő.


[link]

[link]

2010. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Hallgasd meg, olvasd végig a teljes szöveget. Sok olyan dolgot mondott, amelyet sajnos soha, senki nem emelt ki. A közbeszéd csak az "elkúrtuk" és a "k.rva ország" kifejezésekre volt vevő.


Ami számodra más, abból jó lenne ha idéznél.

Mert én hallottam már, de hogy számodra mi a fontos, az maga a kérdés!

2010. febr. 28. 09:54
 10/24 anonim ***** válasza:
60%

09:50-nek

Az öszödi beszéd lényege a hazugság kimondása, beismerése. Ez nem erény, hanem aljasság, hogy valódi munka helyett hazugsággal fedték el a hiányosságokat. Ezért áll most az országunk a szakadék szélén! És ez megbocsájthatatlan!


Nem kell őket sem sajnálni, sem védeni, mert azért ültették a képviselőket a képviselői és miniszterelnöki székbe, hogy az ország bajait orvosolják és megoldják. Ehelyett még nagyobb problémákat csináltak, és ráadásul ebből ők nagyon is jól meggazdagodtak!


Ezért kell őket kiseperni a parlamentből!

2010. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!